lekarz Joanna Łaska

Psychiatra

Pa i doktor umówiła mnie na wizytę w piątek między godziną 16.00 a 18.00. Ale niestety nie zaszczycila mnie swoją obecnością w gabinecie. Byłam o 17.00. A za mną jeszcze 3 osoby. Z gabinetu wys la jakąś kobitka i powiedziała cytuje - dziś już nie ma Pani doktor !!! Masakra całkowity brak szacunku do pacjentów. I jak taki ktoś może Ci pomóc w trudnych sprawach i w chorobie? Nie polecam. I należy szybko uciekać od takich- pożal się Boże- specjalistów.

bardzo dobrze układa leczenie lekami, jest na bieżąco, zna nowoczesne leczenie, pracuje w szpitalu psychiatrycznym, dobrze zna pacjenta psychiatrycznego, nie da się oszukać, zadaje trafne pytania, jest bardzo przenikliwa -super, że ktoś taki jest dla osób, którym szwankuje zdrowie psychiczne dostępny.....

Nie znalazłem lepszego specjalisty w tej dziedzinie na pomorzu. Pełen profesjonalizm oraz fachowe porady. Polecam bezapelacyjnie.

świetny lekarz najlepszy u jakiego byłam !!! poświęca czas i uwagę w pełni na wizycie radzi i tłumaczy . Polem tą panią doktor bardzo dobry specjalista!

Polecam! Leczę się od 2004r. i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor.

Polecam! Leczę się od 2004r. i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor.

polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy,

polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy,

to wszystko co mam do powiedzenia niestety:(

to wszystko co mam do powiedzenia niestety:(

Polecam, bardzo dobry psychiatra, podchodzi do pacjenta podmiotowo, a nie jak większość lekarzy przedmiotowo.