lekarz Joanna Lasocińska

Lekarz medycyny pracy

2,1

Podczas wizyty spotkałam się z niezwykle grubiańskim i niemiłym traktowaniem. Podobnie jak wspomniano w poprzednich opiniach, zwracano się do mnie w karygodny sposób : "ile waży?", "nosi okulary". Niestety, Pani doktor nie ma w sobie za grosz klasy, uprzejmości i szacunku do pacjenta. Bardzo źle wspominam tą wizytę i współczuję każdemu, który będzie musiał mieć do czynienia z tak niekompetentną i niemiłą osobą.

Pani Joanna jest godna polecenia ponieważ sprawę załatwiłem w 10 minut

Pani Joanna jest godna polecenia ponieważ sprawę załatwiłem w 10 minut

Pani Doktor miła, sympatyczna i profesjonalna, a zarazem rzeczowa i konkretna. Podjęła i orzekła problem z jakim się zwróciłem w bardzo krótkim czasie. Dziękuję i polecam.

Pani Doktor miła, sympatyczna i profesjonalna, a zarazem rzeczowa i konkretna.
Podjęła i orzekła problem z jakim się zwróciłem w bardzo krótkim czasie.
Dziękuję i polecam.

Bardzo nieuprzejma Pani lekarz. Zwracała się do mnie, jak za komuny np. Ile waży? Ile wzrostu jest? Karygodne zachowanie. Byłem u niej dwa razy w ciągu 2 czy 3 lat na badaniach medycyny lekarskiej i Pani tak samo słabo się zachowywała.

Nie potrafi czytać skierowania ze zrozumieniem i wystawia orzeczenie lekarskie z błędami.

Beznadziejna, niekompetentna. Pierwszy raz spotkałam się z niemym lekarzem, usłyszała tylko jedyne słowo dzień dobry.

Pierwsze wrażenie bardzo negatywne i nie myliłam się. Kobieta niekompetentan , nie zamieniła ze mną nawet słowa, spojrzała na kartkę, gdzie wszystkie badania były dobre, więc na jakiej podstawie skierowała mnie na dodatkowe testy psychotechniki i neurologa Chyba powinna mi coś wyjaśnić, zapytać (dodam, że nie jestem zadodawym kierowcą, posiadam tylko prawo jazdy kat.B). Widocznie nie spodobała się Pani moja twarz. Przykre, że mamy takich pseudo lekarzy . Czas jaki mi Pani doktor poświeciła był niemalże zerowy. Omijać szerokim łukiem.