dr n. med. Joanna Latoszyńska

Nefrolog dziecięcy

3,3
3,7

Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam w całym moim życiu a było ich wielu. Pani doktor nie jest wcale złą osobą tylko na taką wygląda trzeba z nią porozmawiać powiedzieć co i jak a ona wytłumaczy . Jest specjalistom w tym co robi jest dokładna analizuje każdy wynik i szybko reaguje.

Jedna z nabardziej kompetentnych osób z jakimi mieliśmy kontakt w czasie leczenia dziecka. Mimo nieco szorstkiej powierzchowności, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Widać powołanie, zaangażowanie i uwagę.

Widać powołanie, zaangażowanie i uwagę.

braku wiedzy nie można zarzucić, natomiast w kontakcie osobistym nieprzyjemna,oschła, trudno wyciągnąć informacje o stanie zdrowia dziecka.