Pani stomatolog jest nie tylko niekompetentna co potwierdził kolejny lekarz do którego się udałam, to dodatkowo jest opryskliwa i wyniosła. Szczerze nie polecam!!!

Absolutna masakra. Leczyłam się ortodontycznie przez rok. Efekt był gorszy niz krzywizny z jakimi rozpoczęłam leczenie. Pani pseudodoktor zeszlifowała mi jedynki i dwójki tak, że zęby wyglądają teraz jak zapałki. Kompletnie nie wytłumaczyła jak będzie wyglądało leczenie. Co wizytę otrzymywałam inne informacje. Pomijam fakt że chciała mi ściągać aparat po 4 miesiącach. Do tego bardzo nieprzyjemna, chamska i niemiła osoba. Zalecam omijać szerokim łukiem!!!!

Absolutna masakra.

Jestem bardzo niezadowolona z uslug, zaplacilam ponad 600 i wszystki uslugi zostaly zle przeprowadzone. Juz nawet nie o pieniadze mi chodzi tylko mam uszkodzoone zeby. Prosilam o zwrot pieniedzy to dyrektor Jerzy 3 razy niegrzecznie sie rozlaczyl. Jestem zalamana Ponizej powody: Zabieg sciagania drutu retencyjnego zostal zle przeprowadzony, moje szkliwo po wewnetrznej stronie zebow jest teraz niejednolite i z wglebieniami Mialam wymieniana plombe w dolnej, prawej 6stce i zabieg zostal zle przeprowadzony, zab jest teraz nadwrazliwy na zimn/cieploo i nie moge nim gryzc. Poza tym nie jestem przekonana czy zab ...

Ponizej powody:

Mialam wymieniana plombe w dolnej, prawej 6stce i zabieg zostal zle przeprowadzony, zab jest teraz nadwrazliwy na zimn/cieploo i nie moge nim gryzc. Poza tym nie jestem przekonana czy zab wogole wymagal wymiany bo mnie nie bolal i na ostatniej wizycie kontrolnej powiedziano mi ze plomba jest szczelna i tylko zbiera sie tam osad. dentystka jednak twierdzila ze plomba jest nie szczelna, na dodatek chciala mi jeszcze wymienic druga 6stke i 7mke.
Zabieg usowania kamienia byl poprawiany przez inna dentystke poniewaz pierwsza praktycznie nic nie zrobila! Musialam sama pokazywac ze kamien dalej jest

Fluoryzacja zebow nie byla prawidlowo przeprowadzona, poniewaz po zabiegu mialam poprawiane sciaganie kamienia i musialam plukac usta. Potem tylko krotko i w pospiechu zalozono mi druga warstwe fluoru. Nie pierwszy raz mialam ten zabieg przeprowadzany i wiem ze bylo to nie dokladnie i za krotko!

Oprocz tego dentystka byla niezwykle nieprofesjonalna spoznila sie na wizyte a potem wszystko robila w pospiechu, na moje pytania odpowiadala bez zaangazowania. W kilku zebach mam delikatnie odloniete szyjki zebowe i chcialam sie jej poradzic (zostalo to juz wczesniej zdjagnozowane przez innego stomatologa z ktorego uslug korzystam) jednak pani denystka nie chciala nawet spojrzec mowiac ze dzisla nie krwawily przy sciaganiu kamienia wiec wszystko jest ok. Ponadto piaskarka byla zepsuta przez moim zabiegiem, przez pol godziny probowano ja naprawic, wcale nie jestem przekonana czy pozniej dzialala poprawnie.