dr Joanna Łupińska-Dorn

Psychiatra dziecięcy, Pediatra

2,3
2,3

Bardzo dobra i skrupulatna lekarka. Ciepła i sympatyczna o wielkim sercu. Nie daję odrazu diagnozy i leków , ale bada skrupulatnie i dopiero potem , jesli jest potrzeba leki.Diagnoza i leki u dziecka trafione.

Niekompetentny lekarz, brak zrozumienia dla pacjenta. Nie słucha tego co dziecko mówi. Jedyne co potrafi to pisać skierowania na oddział psychiatryczny. Pojechałam z dzieckiem do Józefowa aby usłyszeć że hospitalizacja nie jest konieczna. Na kolejnej wizycie usłyszałam o skierowaniu do szpitala w Garwolinie. A na trzeciej wizycie, że nie stosuje się do zaleceń lekarza. Zdecydowanie odradzam. Dziecko bardzo mocno przeżyło brak zrozumienia problemu przez lekarza od którego spodziewało się uzyskać pomoc.

Kompetentna, uprzejma lekarka, która pomogła mojemu dziecku i mi w trudnej sytuacji. Nie klepie po ręce, ale postawiła trafną diagnozę i za to dziękuję

To lekarka, do której nie powinny zgłaszać się rodziny z problemem lęków u swoich dzieci. Ta pani nie traktuje lęku i jego konsekwencji jako jednostkę chorobową. Zostałam zlekceważona przez tę lekarkę, która wyśmiała lęk u mojego dziecka, co spowodowało tylko pogłębienie się problemu - dla mnie i mojego dziecka, nie dla tej pani. Może warto by było zweryfikować kwalifikacje tego lekarza i jej skuteczność w takich przypadkach. Jeśli będzie to Pani czytała, to mam nadzieję, że będzie Pani wstyd!

Wizyta z synem zakończyła się wielkim rozczarowaniem. Ta Pani w ogóle nie ma podejścia do dzieci, jest chłodna i niemiła.Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Polecam poradnie na Żoliborzu ul.Kochowskiego lekarza psychiatre dr. Tomaszewicz.

Jeśli dziecko ma fobię szkolną zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty z tą lekarka. Nie uznaje ona tej jednostki chorobowej, a fakt odmowy chodzenia do szkoły uważa za kaprys dziecka, sprowokowany najczęściej przez samego rodzica! Ta lekarka jest wielką pomyłką!