Joanna Machowiak

Rehabilitant

2,6
2,4
1,2

w 2011 roku trafiłam do sor w Wejherowie. Miałam badanie z wyżej wymienioną Panią,która po podaniu mi leków przeciw objawowych, odesłała mnie do domu.Gdybym sama nie zrobiła badania MR głowy nie przeżyłabym.Prywatne badanie MR wykazało guza robaka móżdżku. Pacjenci czytajcie i jeszcze raz czytajcie.To może uratować wam życie.To bardzo smutne, że w XXI wieku człowiek poszukujący pomocy w szpitalu, żeby przeżyć musi sam się diagnozować.

czekam na przesłanego od Państwa linka w którego mam kliknąć w celu potwierdzenia opinii i jakoś nie ma....ciekawe czemu,moja opinia jest bardzo łagodna-badanie miało miejsce w 2011 roku-więc miałam kilka lat żeby ochłonąć przed pójściem na cmentarz i wyrażeniem opinii

Pani mnie nie potrafiła zdiagnozować ,przy klasycznych objawach choroby nawet nie zleciła tomografu komputerowego głowy,który wykazałby guza móżdżku.Żyję dzięki prywatnemu badaniu.Jeśli chcecie żyć lepiej bądźcie czujni.Ja przychodząc po pomoc nie zostałam zdiagnozowana przez brak czegoś.....

Bardzo nieuprzejma osoba, nie polecam. Nakrzyczała na mnie strasznie,że nie wiem jak wygląda u niej wizyta, jakie wyniki powinnam przynieśc i w ogóle,że jestem nieprzygotowana do tej wizyty. A NIBY SKĄD MAM WIEDZIEC SKORO BYŁAM TAM PIERWSZY RAZ!!!!. Droga pani jakby się myślało to by się uprzedziło pacjenta przy rejestracji, jak należy się przygotowac do wizyty!!!, ale jak się nie myśli....

Nie potrafi się zachować jak dorosły człowiek. Uważa że jest pępkiem świata! Bo to przecież pani Doktor! Krzyczy na pacjentów, gdyby nie przynosili badań w których mają wpisane choroby to nawet by nie potrafiła trafnie nas zdiagnozować! Zabiegi też nie są dobrze dobrane. Albo źle wpływają na organizm(ból glowy, osłabnięcia), albo po prostu nie pomagają. Opryskliwa wredna baba!

Ta kobieta nie zdaje sobie sprawy że to ona jest dla pacjentów a nie pacjenci dla niej.Siedzi jak "pani na włościach" z głową wiecznie w chmurach jakby ta poradnia była jej prywatną własnością.Kogo ten szpital zatrudnia? Serdeczne współczucia dla personelu który musi znosić jej chumory. pacjent.

Nietaktowna, nieuprzejma, wręcz bezczelna pani Doktor. Wypowiada się zle na temat innych lekarzy, czym wzbudza brak zaufania i niepokój u pacjenta. Traktuje pacjentów instrumuentalnie, patrzy na nich z góry. Od pół roku muszę zmagać się z huśtawkami nastrojów pani Doktor - często gdy ma zły dzień jest opryskliwa, gdy dobry można ewentualnie porozmawiać. Zupełnie brakuje Jej empatii i szacunku w stosunku do pacjentów i współpracowników. Ale jest dobrym specjalistom - trafnie dobiera zabiegi z fizjoterapii.