dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Byłam u pani Doktor już kilka razy, nie tylko na zwykłej wizycie dermatologicznej ale również medycyny estetycznej. Nie było jeszcze wizyty, z której byłabym niezadowolona. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, świetne podejście do pacjenta. wizyta jest zdecydowanie przyjemnością, a nie karą .

Nie polecam dr Orlitz !!!!!wizyta moja trwala 5 minut za co zaplacilam 90 zl poszlam zeby wyleczyc tradzik po czym dostalam leki i antybiotyki bez obejrzenia mojej skory bez podkladu fluidu .Leki ,ktore dostalam nic niie pomogly tylko gorzej sie czulam !!!! Strata pieniedzy naprawde w leczeniu tradziku lepiej szukac innej dermatolog...

Szczerze polecam. Borykałam się z problemami skórnymi ponad dwa lata.Odwiedziłam kilku dermatologów za równo prywatnie jak i będąc z wizytą w przychodniach. Zwykle przepisywali różnej ceny maści, specyfiki które nie oddziaływały nie przynosząc rezultatów. Natomiast jestem już po kilku wizytach u pani dermatolog i cieszę się z efektów bo widzę kolosalną poprawę.

Trafiłam z nasiloną alergią, nie potrafiłam od wielu miesięcy funkcjonować. Dostałam do zrobienia komplet badań i leki, powoli skóra poprawiała się. Obecnie stosuję tylko nawilżanie i natłuszczanie, w zapomnienie poszły sterydy. W trakcie wizyt, czasowo różnych, ale zawsze tyle ile potrzeba, wszystko wyjaśnione. Nie zmienię lekarza na żadnego innego i zdecydowanie polecam

Pani Magdziarz - Orlitz, była trzecim lekarzem, do którego się udałam. Chorobę rozpoznała od razu zalecając konkretną kurację /skuteczną/. Jestem bardzo zadowolona, ze udało mi się do niej trafić. Polecam!

Bardzo profesjonalna w tym co robi. Serdeczne podejście do pacjenta. Widać, że to doktor z powołania. Jestem jej wieloletnią pacjentką początkowo w zakresie dermatologii a teraz medycyny estetycznej. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wyniku zabiegu. POLECAM!!!

Własnie świeżo wróciłem po wizycie i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor dokładnie wypytała o wszystko, nawet o rzeczy jak wydawało mi się mało istotne. Wizyta w bardzo miłej wręcz przyjacielskiej atmosferze. POlecam.

Doskonałe podejście do pacjenta. Bez zbędnych uśmiechów, ale życzliwa, fachowa, konkretna a przede wszystkim bardzo skuteczna. Dziękuję

Bardzo dobry dermatolog miałam wiele lat problemy z trądzikiem a Pani dr pomogła mi się z nim uporać polecam wszystkim mojm znajomym i tez korzystają z Pani dr usułg

Myślę, że warto polecic tę lekarke. Jedyna rzecz, której brakuje mi u większości czestochowskich lekarzy różnych specjalizacji to dokładne poinformowanie pacjenta o róznych opcjach leczenia i zaangażowanie go w podjecie decyzji. Mnie nie satysfakcjonuje po prostu recepta-chce wiedziec dlaczego cos biore i jak to ma działac.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Częstochowa"?

Worcella 48 lok. 2
42-200 Częstochowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10

Krasińskiego 2
Katowice
al. Kościuszki 7 lok. 4
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A