lekarz Joanna Małaczewska

Wenerolog, Dermatolog

Z własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam leczenia się u Pani Małaczewskiej. Leki na receptę, które kazała mi brać nie przynosiły żadnego rezultatu tylko efekty niepożądane. Gdy to zgłaszałem nalegała wyłącznie na kolejne płatne wizyty, na których nie dowiadywałem się nic nowego. Strata czasu, zdrowia i pieniędzy. Inny lekarz od razu zdiagnozował problem.

Moją mamę leczyla 2 miesiace wysyłając na badania do Szczecina- okazało się ze ma raka. W moim przypadku będąc prywatnie zapłaciłam 150 zł i nic nie pomogło, później będąc na NFZ stwierdziła że to mi przejdzie po 6 tygodniach przekonując ze to nie jest łuszczyca. Wszystko było błędne. Wylądowała w szpitalu na oddziale dermatologicznym. Z całego serca nie polecam!!!!

Witam w dniu dzisiejszym postanowiliśmy kontynuować leczenie po nie udanej diagnozie poradzić się Pani lekarz jednak stwierdziła że nas nie przyjmie (nikogo tam nie było) poradziła byśmy zmienili lekarza, a choroba jest zaraźliwa więc nasze dzieci są nosicielami i będą zarażać inne dzieci w szkole. Choroba jak do tej pory nie zdiagnozowana nie zrobiono podtsawowych badań na krew. Lekarz po kilku dziesieciu minutach tłumaczeń i zachowaniu jak z rodem PRL przychodni postanowił nas przyjąć jednak po wcześniejszych jej tłumaczeniach i problema ch postanowiliśmy jednak wyjść (dopiero informacja iż opiszemy to dało pozytywny skutek żeby nas przyjąć )
Nasz problem dotyczy już całej rodziny każdy lekarz stwierdził swierzb zaraźliwy lecz leki nie pomagają wydaliśmy już ponad 400 zł na leczenie które nic nie dały jak było tak jest z intensywnością znajmoi już także mają ten problem jednak nas nikt w tym mieście leczyć nie chce kazdy rączki umywa jak ta Pani proszę zmienić lekarza to ich standardowa odpowiedź

ps Po co ta Pani skończyła szkołę !

Zostałam przyjęta z wielka łaska w czasie przyjec i godz publicznych i niestety nie postawiła dobrej diagnozy tylko dobrze skasowala i to bez żadnego rachunku .Wyleczylam się sama za pomocą internetu i dużo niższy koszt

Ciekaw jestem jakimi metodami wyleczyła z AZS, najwyraźniej to nie było AZS bo z tego się szybko wyleczyć nie da. Chyba że to jakaś cudotwórczyni.

Specjalistka bardzo kompetentnie podeszła do problemu mojej choroby, pomogła znaleźć rozwiązanie problemu, kompetentna, poświęcająca tyle ile ja chciałam czasu dla mnie co bardzo mi pomogło w wyjaśnieniu problemu. Polecam kompetentność, uprzejmość oraz zaufanie.

Bardzo dobra lekarka. Pomogła mi wyleczyć trądzik, nie był młodzieńczy. Inna doktor leczyła mnie na różowaty i tylko mi zaszkodziła.

NAPRAWDE POLECAM, SWITNY LEKARZ,WIZYTA WRAZ Z ZABIEGIEM KOSZTOWAŁA MNIE 200ZL,GDY INNY LEKARZ W KOLOBRZEGU ZAZADAL ZA TEN ZABIEG 500ZL...

Byłam kiedyś u Pani Doktor z córką,wyleczyła ja z problemu,teraz ja potrzebuje pomocy dermatologa i z pełnym zaufaniem udam sie do niej.Jest bardzo miła,godna zaufania.

Nie polecam tej Pani doktor.Kompletnie nie rozpoznała mojego problemu ze skórą.Jedynie stwierdziła że coś mnie uczuliło( i to było prawdą),przepisała xyzal i tyle.Co ważne nawet nie pofatygowała sie żeby wstac zza biurka i przyjrzeć sie zmianą na skórze.Wizyta trwała maksymalnie 10 min.i 100zł.Lek nic nie pomógł,dalej pozostałam z probemem.Dopiero inna Pani dermatolog zrobiła mi testy juz na pierwszej wizycie i wszystko okazało sie jasne .Do tego lek za 10zł.Na tą chwile jest juz dobrze ,ale żałuję że tak póżno wszystko sie wyjasniło i sporo kosztowało:((