lekarz Joanna Malanowska

1,5
1,2
1,3
1,2

Pani skrajnie nieuprzejma oraz arogancka. Nie wykazuje żadnych chęci, by udzielić informacji, o które pyta pacjent. Trafiłam do niej przypadkiem, w związku z nieobecnością innego lekarza, który miał wykonać badanie okulistyczne do pracy. Z pewnością do niej nie wrócę.

Brak słów lata po gabinecie krzyczy bardzo nieprzyjemna arogancką wszystko wie najlepiej nie pozwoliła wysłuchać co mam.do.powiedzenia a kto a po co masakra brak słów dodam że była to wizyta z dzieckiem na które podnosiła glos

Moja 76 letnia Mama miala wizytę u tej Pani... Hmm doktor. Wróciła, zdenerwowana, zbulwersowana postawą tej pani wobec pacjenta. Bardzo, nieuprzejma, krzykliwa, pouczająca. Jeśli tak traktowani są wszyscy pacjenci to brak mi słów..... Nie polecam.

Nieuprzejma, arogancka i przede wszystkim nieludzka okulistka. Trzymać się jak najdalej, nie wróciłbym tam nawet za darmo.

Byłam pacjentką tej pani, kiedy miałam 11-13 lat. Bardzo źle ją wspominam, nie raz wychodziłam od okulisty z płaczem. Kilka razy zdarzyło się, że pani Malanowska na mnie krzyczała, a w sumie wrzeszczała. Wielokrotnie miała pretensje odnośnie tego co widzę i wmawiała mi, że coś widzę chociaż nie widziałam. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Lekarz ma zdecydowanie nieodpowiednie podejście do pacjenta. Nie poświęca wystarczająco dużo czasu (10 min, a wizyta kosztowała 90 PLN)! Jest bardzo nie uprzejma i arogancko zwraca się do pacjenta. Szczególnie źle zachowuje się w stosunku do osób starszych, wyraźnie daje się odczuć, że osoba po 80 roku życia nie ma prawa już normalnie wg. tej Pani funkcjonować i żyć. Poza tym Pani lekarz wydaje się być totalnie nieznająca się na swoim fachu. Nie polecam nikomu! Strata czasu i pieniędzy. Oby jak najmniej takich lekarzy w Polsce!