lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Ja chodzilam do Pani Chyrek od lat. I zawsze sobie jej uslugi cenilam pomimo negatywnych komentarzy jakich sluchalam. Jednak gdy przyjechalam z zagranicy z moim partnerem Pani doktor w mojej opinii byla bardzo nie profesjonalna. Moj partner przyszedl z bolem, wiec Pani doktor obejrzala wszystkie zeby I pokazala ktory bedziemy naprawiac. Niestety, nie byl to zab ktory doskwieral. Wiec moj partner zrezygnowal z uslugi. Wiec ja wskoczylam na fotel za niego. Pokazalam Pani doktor ktory zab chcialabym miec zrobiony ale ze Pani miala juz przygotowane znieczulenie dla mojego partnera wiec stwierdzila ze musze miec inne naprawione. Znieczulila I naprawila dwa zeby kolo siebie. I ponieważ nie bylam juz u niej z 8lat. A ostatnia oplata za leczenie zebow byla 400 zl. Pani doktor wyliczyla 1005zl za zablabowanie 2 zebow. Tylko ze nie zauwazyla ze to 400 zlotych bylo za naprawe 2 przednich zebow. Przeknelam glosno sline bo nie spodziewalam sie az takiej oplaty gdzie za granica jedno blabowanie kosztuje okolo 25 Euro. Ale zaplacilam I wyszlam. Za kilka dni zauwazylam ze za kazdym jak jem pomiedzy te dwa 'naprawione' zeby wpada mi jedzenie co sprawia mi wielki bol. A zab ktory Pani doktor naprawila 8 lat temu I prosilam ja zeby sie nim zajela na tej wizycie teraz sie kruszy I boli.

Polecam. Profesjonalne leczenie. W moim przypadku faktycznie była to odbudowa części zębów. Wysoka jakość usługi za ceny dużo niższe od tych u nas w Trójmieście

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

Dobre podejście. Kontakt z pacjentem jak najbardziej na plus. Przed wykonaniem leczenia informuje o kosztach. Pani Dr. bardzo miła. Jestem bardzo zadowolona z wyboru stomatologa.

Polecam ten gabinet. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pacjentowi w odróżnieniu od innych gabinetów poświęca się dużo czasu co owocuje w procesie leczenia. Ceny za usługi na poziomie konkurencji. Polecam

Nie polecam, ceny wygorowane pani dr jest nie mila. Nie uprzedza wczesniej o kostach leczenia.

jak najbardziej polecam!moj syn(4lata) bal sie dentysty ale odkąd chodzimy do pani Joanny nie boi sie wcale.Co najwazniejsze nie spieszy sie i pozwala dziecku zapoznac sie ze sprzetem dentystycznym co dziecka tak nie stresuje.POLECAM