lekarz Joanna Manitius-Sudara

2,5
2,7
2,6
2,7

Pani doktor jest bardzo miłą empatyczną osobą. Zajęła się mną bardzo kompleksowo, zbadała, wykonała usg, wszystko pokazywała i tłumaczyła. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera. Pani doktor podchodzi bardzo spokojnie do rozmowy. Polecam

Przyszłam dzisiaj prosić Panią doktor o zaświadczenie w związku z długim i ciężko przechodzonym okresem, ponieważ potrzebuję go okazjonalnego zwolnienia z zajęć z basenu. Po wydaniu tylu pieniędzy na ubezpieczenie, można oczekiwać czegoś więcej niż szybkiego, niezbyt uprzejmego odprawienia. Szkoda mojego czasu.

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor, odrazu skreśliła powodzenie mojej ciąży , na wizycie nie była rozmowna , nic się nie dowiedziałam, poza informacją , że z tej ciąży raczej nic nie będzie także nie ma sensu nawet brać kwasu foliowego itd . Na szczęście nie zaufałam i udałam się szybko do kompetentnego ginekologa , który nie potwierdził tych wiadomości i ciąża pod opieką kogoś innego rozwija się prawidłowo. Szkoda , ale lepiej darować sobie wizytę tam.

Bardzo profesjonalne podejście, poświęcona odpowiednia ilość czasu, Pani Dokror bardzo uprzejma. Polecam.

Niestety nie polecam pani Doktor, mało kompetentna oraz nieempatyczna. Mówiła, zupełnie co innego niz inny lekarz. Więcej nie będę korzystać z usług pani Doktor.

Szczerze mówiąc, już od chwili wejścia do gabinetu wiedziałam, jak przebiegnie wizyta (z uwagi na panującą w nim atmosferę), chociaż nie spodziewałam się aż takiej niekompetencji. U dr Manitius robiłam USG II trymestru ciąży. Byłam podekscytowana badaniem ze względu na to, że miałam poznać płeć dziecka, jednak jedyne, co pamiętam z wizyty, to, jak się później okazało, kompletnie bezpodstawna informacja o zbyt powolnym wzroście dziecka. Doktor niczego nie wytłumaczyła, o wszystko musiałam dopytywać sama, inaczej w gabinecie panowałaby grobowa cisza, a mnie chyba rozsadziłoby od środka z tej niewiedzy, niepewności i strachu. Na moje pytania odpowiadała zdawkowo, nie wiem, ile razy usłyszałam też, że mam skonsultować daną kwestię z lekarzem prowadzącym, tak, jakby sama nie znała odpowiedzi na pytanie. Ponadto doktor nie poprosiła mnie o kartę ciąży i nie sprawdziła poprzednich badań, mimo moich sugestii, by to zrobić. Co więcej pomimo poinformowania jej o planowanym terminie porodu, szacowana waga dziecka, wg niej za mała jak na tamten tydzień, okazała się być wyliczona biorąc pod uwagę inny termin porodu, niż ten zakładany. Totalna porażka. Nawet moje książki okazały się być bardziej kompetentne od pani doktor, bo obliczona waga dzieciaczka była wręcz idealna. Poza tym jest to sprawa niezwykle indywidualna, jak w przypadku wszystkiego związanego z ciążą. Szczerze mówiąc, po tym wszystkim nie wierzę nawet w jej opinię na temat płci dziecka.

Jak co roku poszłam na badania kontrolne, usłyszałam ze jestem nienormalna, że takie badania robi się co 3 lata (usg, cytologię itd.). Cytologii ani usg nie zrobiła, a po tym jak usiadłam na fotel po 5 sekundach dotykania dłonią powiedziała ze proszę zejść wszystko okey… Jak chciałam skierowanie na USG piersi, którego nie miałam już od 2 lat, zapytała po co mi- gdzie poprzedni lekarz mówił, że należy robić co rok… PORAZKA

W zeszłym tygodniu miałam pierwszą wizytę u Pani doktor, standardowy "przegląd", czyli USG i cytologia. Wszystko poszło bardzo sprawnie, lekarka była miła, profesjonalna i odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i kolejne planuję również u doktor Joanny.

Wizyta tragiczna. Lekarza cechuje zerowa cierpliwość i empatia. Słyszeliśmy o złym podejściu do pacjentek i nasza wizyta tylko potwierdziła nasze obawy. Zostaliśmy do niej przekierowani z powodu choroby naszej doktor. Wizyta na badaniach prenatalnych przebiegła bardzo szybko (10 minut, zamiast 30-40 jak to było przy poprzednich). Na pytania doktor bardzo nieprzyjemnym tonem odpowiadała "a co to, lekarz prowadzący odpowiedzieć nie mógł?". Od razu nastraszyła, że dziecko jest źle ułożone, mimo, że nawet my wiedzieliśmy, że ma jeszcze sporo czasu, by się "przekręciło" (i rzeczywiście tydzień później już było główką do ...

Wizyta na badaniach prenatalnych przebiegła bardzo szybko (10 minut, zamiast 30-40 jak to było przy poprzednich). Na pytania doktor bardzo nieprzyjemnym tonem odpowiadała "a co to, lekarz prowadzący odpowiedzieć nie mógł?". Od razu nastraszyła, że dziecko jest źle ułożone, mimo, że nawet my wiedzieliśmy, że ma jeszcze sporo czasu, by się "przekręciło" (i rzeczywiście tydzień później już było główką do dołu). Zdjęć wydrukowała zaledwie kilka, podczas badań niewiele tłumaczyła. Żona wyszła z badań z płaczem i (niesłusznymi) obawami.
Zmarnowane pieniądze i powtórzone badanie u bardziej profesjonalnej i wiarygodnej doktor.

Dziewczyny - w Trójmieście jest tyle cudownych lekarzy prowadzących ciążę pełnych empatii i cierpliwości - unikajcie Dr Manitius jak ognia, nie warto, naprawdę!

Moja ocena dotyczy wizyty mojej 7 letniej córki. W moim odczuciu, Pani doktor jest osobą, bardzo rzeczową, skupioną na tym co robi - co moim zdaniem świadczy o jej profesjonalizmie i poważnym podejściu do pacjenta. Wizyta nie była tak stresująca dla dziecka, jak się bałam. Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor i ją polecam.