lekarz Joanna Manitius-Sudara

1,3

Nie wiem dlaczego ta pani dalej pracuje w placowce po tylu nieprzychylnych komentarzach. W dniu dzisiejszym mialam niestety okazje poznac pania ,,doktor". Ogolnie masakra, wyszlam ze szpitala obolala, zdenerwowana jeszcze bardziej niz przyszlam i martwie sie teraz bardziej o swoje zdrowie niz wczesniej, gdyz pani doktor nie zna najwidoczniej podstaw higieny w swoim zawodzie. Mloda dziewczyna, wyzywajaca sie doslownie na innych kobietach nie wiem za co. Ktos taki nie powinien nawet pracowac z ludzmi, a raczej w ubojni. Uciekajcie od tego straszydla, bo bedziecie miec ryse na psychice. Moja pierwsza ciaza i musialam trafic na cos takiego.

Kobiety! Jeżeli jeszcze nie zrobiła wam krzywdy natychmiast uciekajcie od niej. Kompletny brak profesjonalizmu; żenujące, poniżające teksty kierowane w stosunku do pacjentki. Moją żonę zraniła w czasie badania i doprowadziła do płaczu!!!! Ohydny babsztyl. Baba splunięcia nie warta. Doktorat to chyba za kaczkę dostała?

Za uprzejmość powinno być 0. Zdecydowanie nie polecam kontaktu z p.doktor w szpitalu na Klinicznej. To co zrobiła mojej córce woła o pomstę do nieba! Spowodowała komplikacje poporodowe nie usuwając całego łożyska, traktowała pacjentkę arogancko i STRASZYŁA - kobietę na sali porodowej!!! Teraz córka musi przejść zabieg operacyjny, oby się udał (oczywiście u innego lekarza!). Ostrzegam, omijajcie tę osobę z daleka!