lek. dent. Joanna Marcheluk

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich znajomych, którzy byli u innych lekarzy, różnica jest znacząca - opuchlizna utrzymała się jedynie jeden dzień, nie miałam żadnych siniakow ani problemów z mówieniem, byłam w stanie pojawić się w szkole juz na 12 godzin po zabiegu. Ceny są przystępne. Ja oprócz pomocy z ósemkami otrzymałam precyzyjne wyjaśnienie na czym będą polegaly kolejne etapy leczenia moich zębów - choć następne zabiegi nie były wykonywane w gabinecie doktor Marcheluk.
Podsumowując 3 RAZY TAK DLA DOKTOR MARCHELUK! ❤❤
Moja opinia opiera się też na wrażeniach moich znajomych, których zęby również leczyła doktor Marcheluk.

Pani Joanna to złota kobieta. Fachowiec na odpowiednim miejscu. Miła wizyta, leczenie tez super. polecam

empatyczny, miły i rzeczowy lekarz z dużą wiedzą. szybka ocena i sprawnie ukierunkowane leczenie. wszystko bardzo profesjonalnie. polecam!

Lekarz naprawdę z powołania. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Polecam wszystkim z takimi problemami