Korzystałam z usług pani doktor przez dłuższy czas. Próbę samobójczą po której trafiłam do szpitala uznała za Próbę zwrócenia na siebie jej uwagi, którą należy zignorować. Zupełnie zignorowała zespół stresu pourazowego. Czarę goryczy przelała się gdy usłyszałam że moje ciało jest zdeformowane i nikt mnie nigdy nie pokocha jeśli nie schudnę, bo zdrowe odżywianie i utrzymanie wagi to najłatwiejsza część dbania o siebie... Wiedza o psychodietetyce i zaburzeniach odżywiania pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niska empatia, nieumiejętność wyjścia z własnej głowy i przekonanie że wszystko co pacjent mowi ma związek z nią samą.

kobieta niekompetentna, nieuprzejma, nietaktowna, nie poswiecajaca dostatecznie duzo czasu i zainteresowania pacjentem, zero tłumaczenia czegokolwiek, podejscie z gory i patrzenie jak na idiote. chlod wyczuwalny juz od wejscia, naprawde dziwia mnie dobre opinie, bo tuz przed tym jak weszlam z gabinetu wybiegla zaplakana dziewczyna. Ja skonczylam tak samo, zalamanie nerwowe. no ale coz, pani doktor najwyraznej kontroluje to co sie o niej pisze w internecie. Nigdy nie spotkalam sie z gorszym lekarzem

Lekarz o dużym doświadczeniu i powołaniu. Wyróżnia się niezwykłą cierpliwością. Bardzo skuteczna i kompetentna. Prawdziwy lekarz, polecam.

Pani Mazurek dużo mi pomogła. Dzięki niej udało mi się również wyjść wcześniej ze szpitala .

Leczyłam się u dr. Mazurek pare lat. Mogę stwierdzić, że na dzisiejszych lekarzy o tej specjalizacji jest dobra.

Chodziłam do Pani doktor i powiem szczerze ze dalej chce... Mam teraz bardzo ciężki okres i nie układa mi się z rodzicami... Gdy rozmawiam z panią doktor i powiem jej wszystko ona mi doradzi co mam zrobić a sama bym sobie nie poradziła...przez pewien okres miałam problemy miałam afonie czyli nie mogłam mówić miałam zablokowane struny na tle nerwowym... dziki pani doktor i spotkaniami z Nia wszystko wróciło do normy już nie mam problemów lecz zaczęły się inne... Rozmowy Z Nią dały mi bardzo wiele do zrozumienia i pomogły mi ...

zaczęły się inne... Rozmowy Z Nią dały mi bardzo wiele do zrozumienia i pomogły mi bardzo!!!
Mogę jej się zwierzyć ze wszystkiego bo wiem ze mi pomorze i doradzi wysłucha mnie i da wsparcie!! Jest to znakomity lekarz polecam BARDZO!!!!