Joanna Mędrecka-Rymarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Nie warto! Zero wyjaśnienia tego, co robi. Przyjmowanie poza kolejnością, bo mężusia ząbek bolał. Porażka!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,duża wiedza,uprzejma i bardzo sympatyczna kobieta,bardzo polecam!:)

Pani doktor naprawdę godna polecenia! świetny diagnosta, cierpliwa i przede wszystkim z genialnym podejściem do dzieci!

Lekarz w ogóle nie mówi co czeka pacjenta podczas całego leczenia. Pacjent jest zaskakiwany.

Bardzo sympatyczna jest pani doktor:)Ma podejście do dziecki i młodzieży. Jest bardzo miła dla wszystkich:)

Polecam tego lekarza. Chodzę z dzieckiem już rok z aparatami na dwie szczęńki, są efekty. Pani jest kompetentna, uprzejma, umie pracować z dzieckiem.

fakt że umawia się na godzinę, ale cóż z tego skoro czas oczekiwania w gabinecie to ponad godz.

Wizyta odbyła się w szybkim terminie, bez zbędnego oczekiwania. Pani Doktor jest miłą osobą dzięki, której uspokoiłem swój paniczny strach przed dentystami.

Lekarka porażająca kompetencją, o szerokiej wiedzy i dużej skuteczności leczenia - sprawdziłam po dziecku znajomych, które miało uzębienie jak klawisze fortepianu z demobilu. Teraz chodzę z własnym synem i zobaczę, jakie będą efekty. W każdym razie wierzę w skuteczność!

przede wszystkim dziecko bylo zadowolone;))polecasm gorąco

przede wszystkim dziecko bylo zadowolone;))polecasm gorąco