Pani dr Joanna byla moim pierwszym ginekologiem. Jako mloda dziewczyna odebralam ja rewelacyjnie. Jej podejscie sprawia, ze wizyta jest NAPRAWDE mila, bez zadnego stresu, czy zdenerwowania. Po kilku latach moge powiedziec z cala pewnoscia, ze to najlepszy lekarz na jakiego trafilam w calym swoim zyciu ;) polecam !!!

Witam, trafiłam do Pani Doktor 6 lat temu, gdyż mój lekarz okazał się niewypałem, dzięki niej ciąża była utrzymana, zrobiła cesarkę, gdyż były wskazania (problemy przy poprzednim porodzie). Do dzisiaj jestem Jej stałą pacjentką, polecam Ją wszędzie dookoła, wyrozumiała zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet :-) Pozdrawiam Gosia

wspaniała osoba we wspaniałym miejscu jakim jest gabinet ginekologiczny. pani Joanna prowadziła ciążę mojej żony. Żona jest młodą osobą i rodziła pierwszy raz a opieka pani Dr był bardzo skrupulatna, bo niczego nie przeoczyła. Takich lekarzy jest u nas w kraju bardzo mało ale mamy nadzieję razem z żoną , że bedzie ich coraz więcej. Kamil i Aneta, oraz malutki Rafał-Adam (na drugie). Dziękujemy ! Zadowolona rodzina.

Polecam w 100%. Pani doktor jest moim drugim ginekologiem i nie zamienię jej na żadnego innego. Jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor i polecam w swoim zyciu nie spotkałam tak dobrego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjenta wszystko przekazuje nawet nie trzeba zadawać pytań bo Pani doktor wyprzedza informacjami ;)

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wysłuchuje uważnie. Odpowiada na zadane pytania bardzo wyczerpująco. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Uprzejma, serdeczna i ciepła osoba. Szczególnie polecam młody dziewczynom przed swoją pierwszą wizytą.

świetny ginekolog położnik i sprawny chirurg. Dzięki Pani doktor uwierzyliśmy że lekarze z Leśnej Góry istnieją naprawdę :) Pozdrowienia dla Pani Doktor. D. G. i mała Z.

Pozdrowienia dla Pani Doktor.
D. G. i mała Z.

Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu, kompetencje, fachowość i dbałość o pacjentkę idzie w parze z życzliwością i delikatnością.Pani doktor prowadziła moją ciążę, czułam się bezpieczna pod jej okiem i jestem jej za to wdzięczna,zawsze miała odpowiedź na moje pytania.Godny polecenia lekarz, wiecej nam takich trzeba.

Prosze omijajcie ta "lekarke" z daleka!!! Moja ciocia leczyla sie u niej przez okolo 2 lata, teraz okazalo sie, ze ma raka szyjki macicy z przerzutami na wiekszosc organow i juz nic nie da sie zrobic! Tacy lekarze powinni skonczyc swoja praktyke w wiezieniu...Kryminal!

Pani doktor to cudowna osoba,wspaniały lekarz z powołania.Dzięki Pani doktor dotrwałam do końca ciąży i urodziłam zdrową córcię:)Kompetentna,przemiła,fachowa,serdeczna osoba i lekarz.Nie zamieniłabym jej na nikogo innego.Nawet przy porodzie była przy mnie,trzymała za rękę,odwiedzała na sali,non stop była zainteresowana samopoczuciem moimi mojej nowonarodzonej Lenki.Polecam,bo takich lekarzy już nie ma!!!!!!!!!!Alicja Drzazga.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie