lekarz Joanna Merta

Po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu, kompetencje, fachowość i dbałość o pacjentkę idzie w parze z życzliwością i delikatnością.Pani doktor prowadziła moją ciążę, czułam się bezpieczna pod jej okiem i jestem jej za to wdzięczna,zawsze miała odpowiedź na moje pytania.Godny polecenia lekarz, wiecej nam takich trzeba.

Pani doktor to cudowna osoba,wspaniały lekarz z powołania.Dzięki Pani doktor dotrwałam do końca ciąży i urodziłam zdrową córcię:)Kompetentna,przemiła,fachowa,serdeczna osoba i lekarz.Nie zamieniłabym jej na nikogo innego.Nawet przy porodzie była przy mnie,trzymała za rękę,odwiedzała na sali,non stop była zainteresowana samopoczuciem moimi mojej nowonarodzonej Lenki.Polecam,bo takich lekarzy już nie ma!!!!!!!!!!Alicja Drzazga.

Doktor Mertę poznałam w 2008 roku. Prowadziła moją ciążę. Od tej pory zdrowie i choroby ginekologiczne konsultuję tylko z tym lekarzem. Kompetentna, życzliwa, zarówno przyjmując w ramach NFZ, jak i prywatnie.

Jestem bardzo zadwolona z opieki Pani doktor, osoba pełna poświecenia dla pacjentów! Gorąco polecam

znakomity lekarz który spełnia się w tym zawodzie co widać w każdym calu

znakomity lekarz który spełnia się w tym zawodzie co widać w każdym calu

Byłam u Pani Doktor z duzymi bólami w donej części brzucha... zrobiła USG dopochwowe i powiedziała ze jest ok. Nie zapytała o nic więcej, nic nie przepisała... poszłam do innego ginekologa, który zlecił usg brzucha i okazało się ze mam dużego torbiela na jajniku. Pani Doktor przy tym wszytskim był bardzo niesympatyczna.

Polecam Panią Doktor :) Dała mi najdziej że nie wszystko stracone :)

Polecam Panią Doktor :) Dała mi najdziej że nie wszystko stracone :)

Pani Doktor to "Anioł" ,poleżałam na Traugutta troszke dłuzej niż narodowy fundusz to przewiduje i z pełną świadomościa moge napisać ,że tylko ona tak przejmuje sie pacjentami. Jeat miła ,o wszystko mozna pytac odpowiada i podtrzymuje na duchu.Oby jak najwiecej lekarzy brało przykład z jej podejścia do pacjęta. Pani Doktor z całego serca dziekuje za opieke podczas mojego pobytu w szpitalu mimo ,że nie była Pani moją Doktor prowadzącą. Dziekuje ...

Wcześniej byłam "niby" u znanego ginekologa i nic mi nie pomógł, kiedy trafiłam do ani doktor 1 raz ktoś się tak mną zajął i dała od razu na badania a nie jak inni patrzyła z niedowierzaniem. Bardzo polecam Panią doktor- jest kompetentna i uprzejma.