lekarz Joanna Michałowska

Psychiatra

Pani doktor doskonale dobiera odpowiednie leczenie. Jest konkretna i mądra. Każda minuta wizyty jest minutą dobrze wykorzystaną, służy wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Polecam wszystkim i życzę zdrowia. Jan

Pani dr Michałowska jest bardzo mądrą i konkretną osobą. Doskonale dobiera leki. Okazuje zainteresowanie i szczerą troskę o życie i jakość życia pacjenta. Towarzyszy mi ze swoimi profesjonalnymi radami na kolejnych etapach mojego szczęśliwego już życia. Życzę wszystkim cierpiącym osobom by trafili właśnie do niej.

Pani dr jest owszem miła i dobrze zbiera wywiad. Wizyta jest odpowiednio długa, bez wyganiania pacjenta z gabinetu. Ale: mam wrażenie, że pani dr polega wyłącznie na lekach. Przepisała mi tabletki, o psychoterapii wcale nie wspomniała, dopiero jak się upomniałam to dała mi kontakt do psychologa. Akurat na mnie lek źle zadziałał i musiałam go szybko przerwać. Teraz lecze się u innego specjalisty i leczenie polega na psychoterapii, leki okazały się niepotrzebne. Także ja nie polecam, chyba że ktoś nie oczekuje rozwiązania problemu tylko szybkiego (a i to nie zawsze) ...

Ale: mam wrażenie, że pani dr polega wyłącznie na lekach. Przepisała mi tabletki, o psychoterapii wcale nie wspomniała, dopiero jak się upomniałam to dała mi kontakt do psychologa. Akurat na mnie lek źle zadziałał i musiałam go szybko przerwać. Teraz lecze się u innego specjalisty i leczenie polega na psychoterapii, leki okazały się niepotrzebne. Także ja nie polecam, chyba że ktoś nie oczekuje rozwiązania problemu tylko szybkiego (a i to nie zawsze) efektu farmakoterapii.

P.dr bardzo nam pomogła w terapii małżeńskiej - jesteśmy rodziną po przejściach (2 rozwody, kazdy ma swoje dzieci)

Mi na przykład ta lekarka nie pomogła a wręcz przeciwnie powiedziała taką bzdurę- że mam deficyty poznawcze. A wystarczyło dodać drugi neuroleptyk i zmienić pierwszy, żeby wszystko wróciło do normy. A słyszałem że w tym CBT są najlepsi lekarze. Może i są najlepsi ale w podważaniu diagnoz ktorą mi wystawił na przykład sam prof Czernikiewicz. Ta pani jest za konkretna jak dla mnie idzie po najmniejszej linii oporu

Po każdej wizycie otwiera mi się nowa "klapka w mózgu" ;) to jest lekarz, którego szukałam. nie tylko świetna specjalistka, ale również mądry życiowo człowiek. Gorąco polecam!

świetnie dobiera leki, jest stanowcza, wie czego chce, co daje poczucie bezpieczeńwstwa