lekarz Joanna Michalska

2,6
2,4
2,2
2,4

Lekarz godny polecenia wizyty spokojne bez pośpiechu. Profesjonalnie podejście do problemu dobre leczenie i przygotowanie do operacji

Tragedia Pani Doktor bardzo nie miła opryskliwa radzę omijać szerokim lukiem. Pretensje o byle co najlepiej tej Pani nie zawracać czasu i glowy

Nie polecam tej Pani . Przyjechaliśmy z dzieckiem do zdjęcia szwowo prosiliśmy o zgodę i zaświadczenie by stwierdziła że nadaja się do zdjęcia po implantacji ślimaka . Pani wypisała zaświadczenie po czym powiedziała że mamy jechać do Kajetan udaliśmy się na chirurgię tak powiedziano nam że ta pani powinna to zdjąć poczym ona zadzwoniła powiedziała że nie bierze tego na siebie i koniec końców nikt nie zdają nam szowow ... Taka specjalistka ... Na dodatek opryskliwa i nie miła nie polecam

Ja po wizytach u Pani doktor mam pozytywne wrażenie. Zlecone zostały kompletne badania. Otrzymałem konkretne informacje co do stanu mojego zdrowia i odpowiednie leczenie.

Udaliśmy się z synkiem do pani doktor ponieważ potrzebowaliśmy zaświadczenia do żłobka że gronkowiec, którym został zarażony w szpitalu nie przeszkadza w codziennym życiu i nie ma żadnych przeciwskazań. Pani doktor stwierdziła że da nam skierowanie na wymaz z ucha i na tej podstawie będzie wiedziała, po czym dostaliśmy skierowanie do ambulatorium gdzie okazało się że wymas powinna pobrać sama osobiście, ponownie udaliśmy się do szpitala i pani z gabinetu zabiegowego zlitowała się nad nami i pobrał ten wymaz. Dzisiaj udaliśmy się na kontrol i po nasze zaświadczenie i tu zaczoł się problem gdyż pani doktor powiedziała że nie wystawi nam zaświadczenia bo ona nie wie o co chodzi.... Więc wytłumaczyłam pani doktor o co nam chodzi ponownie po czym powiedziała że strasznie dziamocze i ona nie pamięta co powiedziała dwa tyg temu... z wielką łaską wystawiła nam zaświadczenie w formie usprawiedliwienia do szkoły że dziecko będzie leczone do 27.10. Lecz leków nie dostaliśmy a badania wyszły bardzo dobrze. NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU DAWNO POWINNA ODEJŚĆ NA EMERYTURE!!!!!!!!!!!! SĄ MŁODZI O WIELE LEPSI LEKARZE KTÓRZY NIE MOGĄ ZNALEŻĆ PRACY BO PANI DOKTOR Z WIELKĄ ŁASKĄ I OD NIE CHCENIA PRZYJMUJE PACJĘTÓW!!! PORAŻKA!!!

Niemiła,dla mnie i dla dziecka.Na każde pytanie odpowiadała z wielką łaską.Sugerowała ,że to moja wina ,że dziecko ma niedosłuch.zero informacji o chorobie .PORAŻKA NA CAŁEJ LINIIIIII. RADZĘ OMIJAĆ TĄ PANIĄ SZEROKIM ŁUKIEM.

"Lekarz" patrzy tylko by jak najszybciej odbębnić swoje, przepisuje antybiotyki na chybił trafił. Uważając że jest strasznie przepracowany i nie ma czasu na dokładną diagnozę. Potrafi w oczy kłamać (aż człowiek wierzy jak to dla niego specjalnie nagina ona prawo - przez myśl nawet nie przechodzi że to jest na celu by się odwdzięczyć) o braku możliwości zasłaniając się procedurami, ZUS-em itp.

super lekarz bardzo nam pomogła przy leczeniu naszego synka damianka

super lekarz bardzo nam pomogła przy leczeniu naszego synka damianka

szkoda słów ponieważ wizyta była na NFZ wiec pani doktor musiała szybciutko pozałatwiac pacjentów bo spieszyła sie do domu.

polecam.Ta osoba jest ponad moje ocekiwania. Gorąco polecam

polecam.Ta osoba jest ponad moje ocekiwania. Gorąco polecam