Nazywam się Joanna Mielniczuk. Jestem psychologiem,

Nazywam się Joanna Mielniczuk. Jestem psychologiem,
terapeutą, coachem ICC i założycielką JM Therapy Group. Od 10 lat zawodowo wspieram innych w rozwoju osobistym i pracy terapeutycznej, łącząc różne narzędzia
(terapia Gestalt, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach,
terapia systemowa, coaching, hipnoza, programowanie
neurolingwistyczne).
Wybrałam ten zawód, ponieważ wierzę w ludzi i w to, że
każdy ma w sobie wszystko potrzebne do zmiany. Poza
tym uwielbiam wzmacniać innych i o...

Pani Joanna była pierwszym lekarzem terapeutą, do którego się udałam. Zdecydowanie nie żałuję mojego wyboru. Sposób w jaki rozmawiałyśmy, w jaki analizowała moje zachowania i problemy nasuwał mi coraz więcej nowych rozwiązań. Pani Asia była pierwszą osobą, która pozwoliła mi uwierzyć, że to co stało się w mojej przeszłości nie jest wyłącznie moim problemem, z którym tak trudno jest sobie poradzić, ale traumą i warto nad tym pracować. Chociaż przede mną jeszcze długa droga, aby stać się osobą, którą naprawdę chciałabym być to bardzo polecam.

Nie mam się do czego przyczepić. Bardzo przyjemna osoba. Ciepła, miła, kompetentna. Od razu jej zaufałam. Mimo, że miałam opory przed pójściem na terapię. Uważałam, że co mi da, pogadanie sobie. Teraz rozumiem dlaczego ludzie tak są zadowoleni. Mi bardzo terapia pomogła. Oczywiście cały czas nad sobą pracuję i dużo lepiej mi się żyje.

Od lat nie mogę sobie ułożyć życia. Pochodzę z rodziny z problemem alkoholowym. Zawsze broniłam mamy przed ojcem, który robił awantury jak wypił. Dzięki wizytom wiem, że jestem DDA i co mnie blokuje. Mam strach przed mężczyznami, boję się związku. Mam nadzieję, że jak skończę terapię to poukładam sobie życie.

Po coachingu doszłam do wniosku, że każdy powinien go przejść, bo to inwestycja w siebie. Po coachingu wiem, że praca z coachem jest bardzo mobilizująca do pracy nad sobą i do działania. Spojrzałam też na siebie z innej strony. Nauczyłam się wyznaczać swoje cele zawodowe. Polecam indywidualny program coachingowy u Asi.

Panią Psycholog znalazłam na tym portalu, umówiłam się i to był trafny wybór, bo uświadomiła mi, co powinnam robić, jak postępować, żeby mieć siłę na stawianie czoła problemom, które przyniosło mi życie, szczególnie w ostatnim roku-pomogła mi pozbierać się po rozstaniu z wieloletnim partnerem

Jakiś czas temu trafiłam do Pani Asi, ponieważ czułam się dotychczas bardzo nieszczęśliwa i przytłoczona różnymi problemami. Dzięki rozmową zrozumiałam, że każdy problem można rozwiązać wystarczy uwierzyć w siebie. Moje udręczanie się nad sobą nic nie dawało, jednak motywacja którą wywołała Pani Asia pobudziła we mnie chęć do działania i dążenia do celów. To świetna osoba i doskonały specjalista w swej dziedzinie.

Pani Asia to bardzo pogodna osoba. W każdej sytuacji potrafi pokazać inne wyjście. Nauczyłam się od niej pozytywnego nastawienia i wiary w siebie. Nie ocenia, nie patrzy z góry, ale potrafi być blisko. Zawsze wychodzę z sesji silniejsza.

Miałem problem z emocjami, wszystko mnie denerwowało, nie panowałem nad sobą. Miałem przez to problemy w pracy i w domu. Pani doktor pomogła mi zrozumieć dlaczego tak jest, skąd te emocje i jak sobie z nimi radzić. Dzięki temu uratowałem swoje małżeństwo. Polecam. Bardzo dobra specjalistka.

Trafilam na Pania Joasie mniej wiecej poltora roku temu .... poprzez internet .Mieszkam za granica. Szukalam pomocy online ale trafialam na slabych lekarzy. Trafilam na Pania Joasie ,gdzie widzialam zaangazowanie i ciepla osoba. Polecam wszystkim ,tym bardziej osobom ktore potrzebuja pomocy poza granicami kraju.

Bardzo dobry kontakt przed spotkaniem jak i w trakcie. Odpowiednie podejście do pacjenta. Wszystko tak, jak być powinno. Podjęłam dalszą terapię i czekam na efekty.