lekarz Joanna Mierzwicka

Lekarz rodzinny

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, uważnie przebadała, wystawiła skierowanie do specjalisty, udzieliła dokładnych instrukcji jak postępować dalej.

Bardzo miła pani doktor. Poprawnie zdiagnozowała nadczynność tarczycy. Zleciła badania, udzieliła wskazówek i wysłała do endokrynologa.

Znalazłam lekarza dla swojego dziecka! Poszliśmy na zwykły bilans 10-latka. Wydawało mi się, że moje dziecko jest w pełni zdrowe. Wyszliśmy z plikiem skierowań. Pochyliła się nad każdym problemem, wysłuchała i niczego nie zbagatelizowała. Gorzej z recepcją ale to już inna historia.