lekarz Joanna Migurska-Major

Pediatra, Reumatolog

Nie polecam odmówiła przyjęcia w przychodni dziecku 18 miesiecznemu z gorączka i wymiotami stwierdzając iz nie ma miejsc . zalosna Pani Doktor nie powinna nazywać się lekarzem. . . . bo lekarz z powołania troszkę inaczej postępuje w efekcie dziecko wypisane z tej przychodni

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania. Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie. Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc. Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne. Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu. Takich lekarzy jest niewielu. Bardzo kompetentna w tym co robi.

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania.
Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc.
Takich lekarzy jest niewielu.
Bardzo kompetentna w tym co robi.

Co można powiedzieć o Pani doktor- na pewno to, że jest świetnym specjalistą i ma wspaniałe podejście do dzieci. Otwarta umysł i diagnozy, które niejednego specjaliste wprawiły w szczere zdziwienie swoją trafnością: no bo jak... zwykły pediatra, naprawdę to zdiagnozował. Po wizytach u kilku specialistów, zawsze okazywało się, że to jej, pierwsze diagnozy były słuszne. Ma w naszej rodzinie ogromny szacunek, za serce i czas, który poświęciła naszemu dziecku, czy to podczas wizyty w przychodni, czy też prywatnie. Szczerze polecam; tacy pediatrzy to rzadkość.

Brak słów Pani Migurska-Major to jakaś masakra. Byłem na wizycie z synem i podejście Pani doktor do sprawy szczepienia maluszka to jakieś nieporozumienie. Konował to mało, ta kobieta nie powinna leczyć dzieciaków bo do dzieci to trzeba mieć serce. Popchneła mnie za to na konsultacje do kolegi neurologa za jedyne 150zł. Żałosna i zimna osobowość.

Pełna poświęcenia dla pacjenta, świetny kontakt z dziećmi. Pomocna, słuchająca rodziców. Umiejąca doradzić w trudnych sytuacjach. Życiowa.

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, ale zbyt łatwo przepisuje antybiotyki :-( nie docieka problemu, wywiad mizerny.

Trochę popsuję opinie Pani Doktor, kolejny raz jej metody i diagnozy są lekko powiedziane nietrafione!!nie ma wiedzy o aktualnych lekach-tym bardziej dla niemowląt!!!Zmieniam pediatrę i innym też to radzę!!

Wspaniały lekarz. Odkąd zajęła się naszymi dziećmi skończyły się problemy zdrowotne.

jest wspaniała ,zawsze potrafiła postawić trafną diagnozę ,wykorzystywała własne prywatne kontakty by pomoc dziecku,otwarta na sugestie rodziców.potrafi stosować stare metody lecznicze które przynoszą doskonałe rezultaty. Dziękuje pani za życie mojej córki.

świetna Pani Doktor, leczyła mnie a teraz leczy moje dzieci. Jest bardzo kompetentna, miła, dba o swoich małych pacjentów:) Bardzo polecam.