lekarz Joanna Młyniec

Radiolog, Pediatra

Bardzo polecam Panią doktor. Byłem na USG przezciemiączkowym ze swoim dzieckiem. Badanie odbyło się w spokojnej i miłej atmosferze. Pani doktor miło i wesoło zagadywała mojego syna w czasie badania. Na moje pytania odpowiadała bez zniecierpliwienia i z dużą uwagą. Polecam Panią doktor ma podejście do dziecka i rodzica.

Badanie odbyło się w spokojnej i miłej atmosferze.
Pani doktor miło i wesoło zagadywała mojego syna w czasie badania.
Na moje pytania odpowiadała bez zniecierpliwienia i z dużą uwagą.
Polecam Panią doktor ma podejście do dziecka i rodzica.

Pani doktor wykonywała usg brzucha u mojego 13 miesięcznego dziecka, któremu z racji wieku trudno wytłumaczyć na czym będzie polegało badanie, więc podejście lekarza ma tu kluczowe znaczenie. Syn podczas badania był przerażony, cały się trząsł,zanosił od płaczu, mimo moich prób odwrócenia jego uwagi i zabawienia. Pani doktor nie zwracała na ten fakt uwagi i nie pozwoliła mi na wzięcie syna na ręce żeby go uspokoić, twierdząc, że nie ma na to czasu bo na każdego pacjenta ma tylko 15 minut. Pani doktor znalazła za to czas żeby wypytywać mnie o moją sytuację rodzinną, czy nie ma w domu awantur, że dziecko takie nerwowe. Po moim stwierdzeniu, że nie chcę żeby badanie było robione na siłę w takich warunkach Pani doktor stwierdziła, że to normalne, że dzieci płaczą chwaląc się ponad 30 letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Pani doktor ponadto stwierdziła, że widać, że to moje pierwsze dziecko. Była to moja pierwsza wizyta,gdzie pediatra nie liczył się ani z dzieckiem ani rodzicem. Nie polecam wizyty u Pani doktor, odsyłam do innego specjalisty, który wykaże więcej empatii i zrozumienia dla małego dziecka.