lekarz Joanna Murawska

Krótko.Wspaniała kobieta i wspaniały lekarz. Polecam .Co tu więcej pisać trzeba się wybrać i przekonać .

Bardzo jestem wdzięczny pani doktor za wszystkie operacje ratowania mojej odklejającej się siatkówki. Pani doktór wykazała duże zaangażowanie w opiekę mną zarówno przed zabiegiem jak i po zabiegu.Precyzyjne przekazała wszelkie informacje na temat zabiegu i tego co może być później. Pomimo iż zabieg był bardzo trudny,przy takim lekarzu człowiek nie odczuwa strachu i obawy Dziękuję!.Wszystkim będę polecać panią doktor. Pozdrawiam Adam Lewandowski (chrapiący na stole (:

Bardzo dobry specjalista,miła, oddana swoim pacjentom, bezinteresownie udzielająca pomocy ,znajdująca czas nawet w niedziele dla pacjentów. Lekarz godny polecenia.