lekarz Joanna Muszer

W życiu jako rodzic nie spotkałam się z takim lekarzem i podejściem do pacjenta. Przychodzę do ośrodka i od razu mówię, że w klasie panuje bostonka i , że prawdopodobnie córka ją również złapała...dodam , że jest to chora zakaźna, więc uznałam, że powinnam o tym od razu powiedzieć, by nie narażać innych pacjentów. Bez badania dziecka , Pani DOKTOR stwierdziła, że to pryszcze. Mam się udać z dzieckiem do dermatologa a nie jej głowę zawracać. Po wizycie u innego lekarza, okazało się, że to jednak bostonka. Wdrożył leczenie antybiotykowe, bo okazało się, że te pryszcze jak to nazwała Pani DOKTOR, to było już zakażenie bakteryjne.

Ta Pani powienna się nawywać DR. CLEMASTINUM.... żenada widać ze koncerny farmaceutyczne często tą Panią odwiedzają...

jeżeli chodzi o wizyty prywatne jak najbardziej tak, jeżeli ktoś państwowo miał doczynienia z tą panią odradzam

Osoba Pani Doktor wzbudza zaufanie-jest kompetentna i rozumie pacjenta !

Osoba Pani Doktor wzbudza zaufanie-jest kompetentna i rozumie pacjenta !

Każdemu polecam tą panią doktor:)my z vóreczką leczymy sie u pani doktor juz ponad rok.zawsze znajdzie dla nas czas

super lekarz!!! kompetentny i z podejściem do dzieci. synek chodzi do niej z uśmiechem i sam opowiada o swoich dolegliwościach (mimo że ma dopiero 4 latka), a pani doktor go wysłuchuje cierpliwie (nawet gdy w poczekalni tłok) a dopiero później pyta mnie czy dobrze zrozumiała.

Wspaniałe podejście do dzieci i do tego , co najważniejsze wysoki poziom wiedzy medycznej. Trafne diagnozy ... czego jeszcze więcej chcieć ;) Polecam !! SebastianP

Polecam !!
SebastianP

Super Lekarka!! Polecam. Cierpliwa zawsze odpowiada na pytania. Wszystko dokładnie tłumaczy! I przede wszystkim zwraca uwagę przy badaniu na wszystko co ją niepokoi a nie tylko na problem z jakim się przyszło. Oby wszyscy lekarzy byli tacy!