lekarz Joanna Muszer

Pediatra

3,9
3,9

Ta Pani powienna się nawywać DR. CLEMASTINUM.... żenada widać ze koncerny farmaceutyczne często tą Panią odwiedzają...

Osoba Pani Doktor wzbudza zaufanie-jest kompetentna i rozumie pacjenta !

Osoba Pani Doktor wzbudza zaufanie-jest kompetentna i rozumie pacjenta !

super lekarz!!! kompetentny i z podejściem do dzieci. synek chodzi do niej z uśmiechem i sam opowiada o swoich dolegliwościach (mimo że ma dopiero 4 latka), a pani doktor go wysłuchuje cierpliwie (nawet gdy w poczekalni tłok) a dopiero później pyta mnie czy dobrze zrozumiała.

Każdemu polecam tą panią doktor:)my z vóreczką leczymy sie u pani doktor juz ponad rok.zawsze znajdzie dla nas czas

Super Lekarka!! Polecam. Cierpliwa zawsze odpowiada na pytania. Wszystko dokładnie tłumaczy! I przede wszystkim zwraca uwagę przy badaniu na wszystko co ją niepokoi a nie tylko na problem z jakim się przyszło. Oby wszyscy lekarzy byli tacy!

Wspaniałe podejście do dzieci i do tego , co najważniejsze wysoki poziom wiedzy medycznej. Trafne diagnozy ... czego jeszcze więcej chcieć ;) Polecam !! SebastianP

Polecam !!
SebastianP

jeżeli chodzi o wizyty prywatne jak najbardziej tak, jeżeli ktoś państwowo miał doczynienia z tą panią odradzam