Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Leczę się u Pani doktor od 14 lat, początkowo w zakładzie publicznym obecnie w prywatnej praktyce. Diagnozy stawiane przez Panią są celne zaś przepisywane leki skuteczne.

Wspaniała Pani Doktor. Leczyła moje córki w przychodni publicznej. Zawsze stawiała prawidłową diagnozę. Doskonale dobierała leki. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze miła, uśmiechnięta. Polecam!!!

Bardzo miła i skuteczna. Ceny umiarkowane. Nie jest pazerna na pieniądze co wśród lekarzy nie jest normą. Taka sama była kiedy pracowała w przychodni państwowej.

WYJĄTKOWO UPRZEJMA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR POLECAM WSZYSTKIM OSOBOM CHORYM NA ALERGIE.NIGDY NIE ODMAWIA UDZIELENIA POMOCY NAWET W WEEKENDY.POMOGŁA MOJEMU DZIECKU PO RAZ KOLEJNY ZA CO JESTEŚMY JEJ BARDZO WDZIĘCZNI

Kompetentna, rzeczowa a przy tym miła i sympatyczna a najważniejsze skuteczna. Zdecydowanie polecam.

Bardzo miła pani doktor, która konkretnie i dokładnie tłumaczy wszystko o co się pyta. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam.

Dziecko jak ma częste infekcje,napady duszącego kaszlu,wymiotuje,to niekoniecznie ma od razu astmę.Niekoniecznie musi brać antybiotyk.Otrzymałam dla dziecka antybiotyk,który stosowałam wielokrotnie wczesniej.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8