lekarz Joanna Nagórska

Ortodonta

W kwietniu minie rok jak mam założony aparat na dwa łuki i myślę że jest to też naciągnięcie w moim przypadku ponieważ góra jest praktycznie w porządku i nic się przez ten rok nie zmieniło, oczywiście też od razu wszystkie pierścienie a z niektórych jeszcze dr nie korzystała. Również uważam,że jest to naciąganie ponieważ zawsze płacę za 2 łuki.Dr poświęca bardzo mało czasu czasami są to wizyty 5 minutowe w wielkim pośpiechu bo jest dużo pacjętów. Często pacjęci siadają na dwa fotele. Kilka razy robiła aktywację również asystentka. Nie ma ...

Nie ma też żadnego czyszczenia jak w innych gabinetach np. mycie zębów po zdjęciu gumek, dr zawsze brakuje czasu.
Nie jestem zadowolony, rozmawiałem również z dziewczyną która ma już zdjęty aparat u dr Nagórskiej i powiedziała,że teraz nie może dobrze gryść ponieważ nie stykają się wszystkie zęby po leczeniu.

Bardzo polecam dr Witanowską-Nagórską, wszstkie informacje sprawnie przekazane. Miła obsługa i pełen profesjonalizm. Zaczynam leczenie ale wiem że dobrze trafiłem.

Bardzo miła obsługa. Plan leczenia bardzo jasny i konkretny. po wizycie jestem przekonana że leczenie zakończy się sukcesem. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Wspaniała ortodontka, bardzo doświadczona i umiejętnie dostosowująca leczenie do pacjenta. Uprzejma specjalistka. Zdecydowanie polecam wszystkim. Efekty leczenia widzę po każdej wizycie. Jedynym minusem jest brak czasu Pani Doktor. Często wymianę gumek i ligatur wykonuje asystentka, lecz i ona jest profesjonalistką.

Odwiedziłam wielu lekarzy ortodontów bo mam dosyć skomplikowaną wadę,każdy z nich chciał od razu zakładać aparaty stałe a Ona jako jedyna stwierdziła że czeka mnie najpierw konsultacja u prof z Akademii w warszawie (operacja żuchwy)zresztą sama przy mnie to konsultowała tel.A dopiero po aparaty-jednym słowem gdybym posłuchała pierwszego ortodonty i założyła aparaty to nic by nie dało,a wydatki na leczenie były by wyrzucone w błoto .Nie dam złego słowa powiedzieć o tej lekarce,jest najlepsza co też potwierdzają dosyć długie terminy (ma bardzo dużo pacjentów.)FEDEROWICZ M

Bardzo gorąco polecam dr Nagórską, super profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretne odpowiedzi a leczenie zakończone pełnym sukcesem.

Po trwającym 1.5 roku dość skomplikowanym leczeniu (2 łuki) mogę z czystym sumieniem polecić doktor Nagórską kazdemu pacjentowi. Zęby zostały wyleczone perfekcyjne mimo jak wpominałam dość poważnej wady. Bardzo Pani dziękuję.

Jestem pacjentem dr. Nagórskiej od prawie 1.5r Postępy w leczeniu są ogromne, a samo leczenie jest dla mnie bezproblemowe, ponieważ Pani doktor podchodzi bardzo rozsądnie do ustawiania mojego aparatu ortodontycznego. Dzięki temu następuje widoczna poprawa w układzie mojego uzębienia, jak również mogę normalnie funkcjonować (swobodne jedzenie)

Jestem pacjentem dr. Nagórskiej od prawie 1.5r

Nie jestem zadowolona, przechodziałam zbyt długo o jakieś 7 miesiecy z braku czasu dr, a to szkolenie, urlop, brak terminu ttóry by odpowiadał pacjentowi. Czasami brak efektu ponieważ robione na szybko zapominała, asystentka zmienia gumki, biedna dziewczyna, umęczona. 2 zęby się cofneły.

Najlepsza ortodontka w całej Warszawie. Profesjonalizm. Naprawdę polecam.Przyjmuje al.Niepodległości 138 lokal 2, tel 22 646 04 19.