dr n. med. Joanna Niemunis-Sawicka

Radiolog

Polecam panią Joannę, wykonała bardzo dokładne badanie usg jak się okazało zerwanego bicepsa. Super podejście do pacjenta, pani doktor jest bardzo sympatyczna i rzeczowa jednocześnie, od razu można odczuć że trafiło się do wysokiej klasy specjalisty.

Dokładnie, szybko i kompetentnie. Trochę narzekała na mojego "grubasa", ale i tak zobaczyła to co zobaczyć powinna. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Ma wspaniale podejście do pacjenta, serdeczna, empatyczna , a przede wszystkim bardzo kompetentna. Poświęciła mi dużo czasu, bez pośpiechu wykonała i omówiła badanie, wytłumaczyła dalsze postępowanie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Doktor.

Uprzejmość zmanierowanej hrabiny. Troche chamski sposób odnoszenia się do pacjenta. Badanie wykonane na odwal, da się odczuć ze pani doktor jest znudzona swoją pracą i pacjentami. No cóż pensja musi się zgadzać. Na deser pomyłka w opisie badanie i podpieranie sie książką od anatomii, cokolwiek dziwne u osoby z tytułami i doswiadczeniem. Nie polecam.

niestety pani doktor pomyliła się w diagnozie usg kolana, opisała coś co zupełnie nie miało miejsca a nie zauważyła poważnej zmiany, zdecydowanie nie jest godna polecenia a jak zastanawiam się nad wytoczeniem pozwu o odszkodowanie bo to nie zdiagnozowanie,a raczej brak poprawnej diagnozy opóźniły tylko skutek leczenia.

niestety pani doktor pomyliła się w diagnozie usg kolana, opisała
coś co zupełnie nie miało miejsca a nie zauważyła poważnej zmiany,
zdecydowanie nie jest godna polecenia a jak zastanawiam się nad wytoczeniem
pozwu o odszkodowanie bo to nie zdiagnozowanie,a raczej brak poprawnej
diagnozy opóźniły tylko skutek leczenia.