lekarz Joanna Orlicz-Widawska

Alergolog

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Doskonale zna się na swojej profesji. Udziela jasnych i wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące rodzica pytanie, poświęca pacjentowi wiele czasu. Polecam serdecznie

Olbrzymia wiedza, duże doświadczenie, otwartość, chęć pomagania ludziom i intuicja medyczna to główne cechy jednej z najlepszych Pań Doktor, które spotkałam!

Jak najbardziej polecam Pania doktor.Po kilku miesiacach leczenia szpitalnego i u roznych lekarzy Pani doktor wyleczyła nam corke w ciagu miesiaca.Pierwsza wizyta trwała prawie godzine-cały wywiad na temat chorob dziecka i w rodzinie,rozpisana dieta krok po kroku.Dla nas jest najlepsza.

polecam panią doktor każdemu leczę u niej moją córkę która ma atopowe zapalenie skóry,alergię na roztocza i pyłki i astmę oskrzelową.Leczymy się już 4/5 lat i odczulamy i są efekty.Oby pani Asia dalej miała cierpliwość i zamiłowanie do swojego zawodu bo jest niesamowita i bardzo się cieszę że do niej trafiłam

Jeśli szukacie lekarza, który wysłucha, dopyta i zaiteresowaniem odpowie na Wasze nawet błahe problemy...to właśnie Pani Doktor. Pierwsza wizyta: rozmowa o przebiegu chorób u dziecka, objawach, lekach, leczeniu etc. Ustalenie odpowiedniej diety, schemat leczenia na każdą ewentualność. Trafiłam do tego lekarza po odwiedzeniu wielu specjalistów i był to traf w dziesiatkę;-)

Jeśli szukacie dobrego lekarza alergologa to właśnie Pani doktor jest rewelacyjną, ciepłą, uprzejmą i jak najbardziej profesjonalną osobą w tym co robi. Jest ŚWIETNA!!! Najlepszy lekarz jakiego znalazłam dla swojego dziecka.

Najlepszy lekarz jakiego znalazłam dla swojego dziecka.

wspaniały lekarz.ma cudowne podejście do dzieci.Polecam z całego serca.

wspaniały lekarz.ma cudowne podejście do dzieci.Polecam z całego serca.

Pani Joanna jest bardzo kompetentnym lekarzem. Zawsze uprzejma i pełna energii. Choruje na atopowe zapalenie skóry. Wszyscy lekarze u których gościłam przed panią Joanną faszerowali mnie niepotrzebnymi lekami i nie dawali szans na znaczną poprawę. Lecz na szczęście potem trafiłam do dobrego alergologa, który zaproponował odpowiednie leczenie. Teraz jestem w trakcie odczulania. Polecam każdemu alergikowi panią doktor Orlicz-Widawską.

byłam jak u wielu, pełny standard ale bez efektu

byłam jak u wielu, pełny standard ale bez efektu

Świetny specjalista. Od kilku lat leczę siebie, dziecko i męża z powodu alergii. Pani doktor nie zalewa nas niepotrzebnymi lekami, a te które stosuje pomagają.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Sosnowiec"?

Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy