Joanna Orlikowska-Szuwarska

Internista, Lekarz rodzinny

Zacny człowiek. Mądra lekarka. Napisałem dlatego, że mogłem dzięki Pani J. Orlikowskej-Szuwarskej. Trochę jeszcze będę na tym naszym świecie :) Lekarz, który patrzy w wyniki badań, który zleca badania, nie ma trudności z podejmowaniem decyzji.

Mam tę przyjemność, że to lekarz dla mnie POZ. Dzięki niej żyję. Wysłała mnie na oddział ratunkowy, po szpitalu dokładne i długie rozpytanie (godzina w ramach konsultacji POZ); jedyna lekarz (a był wcześniej prywatny), która faktycznie spojrzała na RTG a nie na opis, zobaczyła kłopot. Szacunek!

Fatalne podejście. Mam wrażenie, że pani doktor przenosi na pacjenta osobiste problemy. Odpychająca.

bardzo sympatyczna szczera chętna pomóc w chorobie i nie tylko zawsze doradzi wytłumaczy jezykiem prostym a nie lekarskim.pozdrawiam

nie polecam tak niesympatycznej i chamskiej lekarki to w życiu nie spotkałam , panie w recepcji są bardziej kompetentne niż ta pani! zmęczona ,niezadowolona i już dawno wypalona w tym zawodzie!