dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

cudowna lekarka , i cudowny człowiek!!!! leczyłam sie jeszcze u pani doktor państwowo dwa lata temu bo teraz już pani doktor niestety tylko prywatnie przyjmuje ale warto do niej pójść naprawę SUPER LEKARZ. wszystko na 5!

Szczerze polecam Panią Profesor jako bardzo dobrego endokrynologa. Trafiłam do niej po nieskutecznym leczeniu przez innych specjalistów i dopiero teraz dobrze się czuję. Prawdziwa lekarka z powołania. Zwykle boję się wizyt u lekarzy, ale spotkanie z Panią Profesor jest zawsze miłe i można o wszystko zapytać, nie tak jak u innych lekarzy.

Pani doktor pomogła mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

polecam bardzo panią doktor, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo kompetentnym, zawsze odpowiada na wszystkie pytania i nie zbywa, nie pośpiesza. Jeszcze raz polecam

polecam bardzo panią doktor, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo
kompetentnym, zawsze odpowiada na wszystkie pytania i nie zbywa, nie
pośpiesza. Jeszcze raz polecam

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałam. Cierpliwa, życzliwa i podtrzymująca pacjenta na duchu. Dzięki niej moje długoletnie problemy hormonalne zostały nareszcie rozwiązane. To wysokiej klasy specjalistka o ludzkim podejściu do pacjentów.

Szczerze zadowolona pacjetnka z szalejącą tarczycą poleca panią doktor Oświęcimską jako świetnego specjalistę i sympatyczną, ciepłą osobę w jednym! :)