lek. dent. Joanna Owczarek

Byłam z córką 3 razy w MedicaPless. Brak podejścia do dzieci u pani stomatolog. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Córka ma bardzo słabe zęby i bardzo często musi chodzić do dentysty. Dziecko bardziej bało się samej pani Owczarek niż leczenia. Zmieniliśmy dentystę i jest o niebo lepiej. Nie polecam tej pani.

Z plusów- wypełnienie zęba wykonane bardzo dobrze i szybko. I na tym zakończę zalety wizyty. P.Doktor Owczarek stwierdziła, że zębów, które są lekko objęte próchnicą nie da się wyleczyć. Dalej. Zero pytań czy boli. Mimo, że miałam znieczulenie to ból i tak był dość mocny. Na moje słowa dotyczące obaw przed bólem Pani doktor się zdziwiła i odwołała do moich kolczyków. Ciekawe podejście. Przechodząc do komfortu psychicznego pacjenta, to dla mnie jako osoby z depresją i atakami paniki słowa wypowiedziane przez P.Doktor "mam wydorośleć" są szczytem bezczelności i brakiem empatii. ...

Przechodząc do komfortu psychicznego pacjenta, to dla mnie jako osoby z depresją i atakami paniki słowa wypowiedziane przez P.Doktor "mam wydorośleć" są szczytem bezczelności i brakiem empatii. Wspominałam na początku wizyty o swojej chorobie i atakach, ale potraktowanie mnie jak histeryczki było wtedy dla P.Doktor odpowiednią reakcją. Łatwo jest ocenić człowieka nie znając jego przeszłości. Bardzo łatwo.
Ciężko nie wspomnieć o ocenieniu mojego ubioru tj. legginsy i bluzka w kolorze czarnym. P.Doktor stwierdziła, że ten kolor wpływa negatywnie na mój stan zdrowia i powinnam chodzić w pastelach. Skoro tak dobrze czuje się Pani wybierając ubrania pacjentom to może zmiana profesji będzie dobrym rozwiązaniem. Niestety tematem przewodnim wizyty był mój ubiór, a nie zdrowie moich zębów. Szkoda, będę szukać dentysty, któremu zależy na moim zdrowiu, a nie kolorze bluzki. Myślę, że takie potraktowanie pacjenta gorzej wpłynie na jego psychikę niż czarna bluzka. Nie oczekuję odpowiedzi i tłumaczenia się. Opinia tylko ku przestrodze.
Marta.S

Poznałem P. DOKTOR wskutek urazu który spowodował konieczność usunieciaw Poradni Szczekowo-Twarzowej w Katowicach wszystkich zębów za wyjątkiem dwóch. Mam za sobą trzy wizyty. Jestem w trakcie wykonania protez. Uzyskałem niezbędne informacje. Traktowany jestem bardzo życzliwie i wyrozumiale, zdobyła moje zaufanie. Polecam pod każdym względem wszystkim innym pacjentom. Andrzej Kurpierz.

Najgorszy dentysta z jakim się spotkałam. Nie słucha tego co pacjent mówi a raczej to kompletnie lekceważy, wyrwala mi nie tego zęba co trzeba gdy okazało się, że znieczulenie nie działa i się poplakalam z bólu to nazwała mnie przedszkolakiem i histeryczka. Zdecydowanie NIE POLECAM!