dr n. med. Joanna Ożarzewska

Mimo,że cytologia zawsze wychodziła mi ok, to miałam problemy z nawracającą nadżerką, pani doktor skierowała mnie na dodatkowe badania i okazało się, że mam ureoplazme... pani dr przepisała mi antybiotyki, po kuracji zrobiłam badania jeszcze raz i wszystko jest w porządku. polecam!!

Miałam kontakt z wieloma ginekologami w Poznaniu i muszę powiedzieć, że to bardzo fajna lekarka. Przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała mnie, zrobiła cytologię, zbadała piersi, kazała zrobić usg piersi i macicy, oraz badania krwi. Jestem na prawdę bardzo zadowolona z jej podejścia.

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez lekarza. Polecam gorąco Panią droktor i uważam ja za wzór dla wszystkich lekarzy.

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez
lekarza. Polecam gorąco Panią droktor i uważam ja za wzór dla wszystkich
lekarzy.

Pani Doktor pomogła mi z nadżerką, jestem jej bardzo wdzięczna bo wcześniej przez to miałam bardzo bolesne miesiączki a po leczeniu bóle zniknęły jak ręką odjął. Wspaniała lekarka!!

Jestem pacjentką pani doktor już od jakiegoś czasu, zawsze wszystko było ok, ostatnio jednak dopadła mnie jakaś infekcja, z którą pani doktor szybko sobie poradziła. Polecam!

Bardzo dobra lekarka. Zanim przepisała mi antykoncepcję zleciła badania, potem dobrała mi plastry w oparciu o mój styl życia. Jestem bardzo zadowolona i polecam panią doktor!

Bardzo dobra lekarka. Zleca badania żeby dokładnie poznań problem i skutecznie się go pozbyć. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor i polecam ją wszystkim

chodzę do niej od kilku lat, są to na szczęście wizyty kontrolne, wierzę, że pani doktor ma w tym swój spory udział. polecam bardzo

Chodzę do niej od jakiegoś czasu, zawsze jest miła, konkretna, bardzo delikatna podczas badania, nie robi dziwnych uwag, zleca wszystkie potrzebne badania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety