dr n. med. Joanna Ożarzewska

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez lekarza. Polecam gorąco Panią droktor i uważam ja za wzór dla wszystkich lekarzy.

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez
lekarza. Polecam gorąco Panią droktor i uważam ja za wzór dla wszystkich
lekarzy.

chodzę do niej od kilku lat, są to na szczęście wizyty kontrolne, wierzę, że pani doktor ma w tym swój spory udział. polecam bardzo

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam

Jestem pacjentką pani doktor już od jakiegoś czasu, zawsze wszystko było ok, ostatnio jednak dopadła mnie jakaś infekcja, z którą pani doktor szybko sobie poradziła. Polecam!

Bardzo dobra lekarka. Zanim przepisała mi antykoncepcję zleciła badania, potem dobrała mi plastry w oparciu o mój styl życia. Jestem bardzo zadowolona i polecam panią doktor!

Mimo,że cytologia zawsze wychodziła mi ok, to miałam problemy z nawracającą nadżerką, pani doktor skierowała mnie na dodatkowe badania i okazało się, że mam ureoplazme... pani dr przepisała mi antybiotyki, po kuracji zrobiłam badania jeszcze raz i wszystko jest w porządku. polecam!!

Pani Doktor pomogła mi z nadżerką, jestem jej bardzo wdzięczna bo wcześniej przez to miałam bardzo bolesne miesiączki a po leczeniu bóle zniknęły jak ręką odjął. Wspaniała lekarka!!

Bardzo dobra lekarka. Zleca badania żeby dokładnie poznań problem i skutecznie się go pozbyć. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor i polecam ją wszystkim

Pani Doktor wyleczyła mnie z dość uporczywej infekcji, przez cały czas leczenia była dla mnie miła i pomocna

Bardzo fajna lekarka, kontaktowa, miła i pomocna. Dokładnie i delikatnie bada. Polecam wszystkim Poznaniankom