Pani doktor ma imponującą wiedzę na temat pielęgnacji. Dobrała mi kosmetyki po której moja skóra wygląda idealnie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo miła i empatyczna pani doktor. Od roku chodzę do doktor na zabiegi. Na początku stworzylysmy plan i teraz się go trzymamy. Jestem bardzo zadowolona z efektów, dostaje dużo komplementów na temat tego ze mój wygląd się poprawił.

W końcu trafiłam na lekarza który znacznie poprawił wygląd mojej skóry. Miałam strasznie widoczne blizny potrądzikowe a teraz trzeba naprawdę się przypatrzeć, żeby coś zauważyć.

Wykonalam u Pani doktor zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym oraz toksynę botulinowa. Jestem zachwycona. Bardzo naturalny efekt. Nie przerysowany. Na pewno wrócę.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byłam u pani doktor w klinice OTCO. Super podejście, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Na pewno wrócę.

Pani doktor jest cudowną osobą. Przesympatyczną i do tego bardzo fachową. Z jej pomocą poprawiłam stan mojej cery naczynkowej. Dzięki kuracji i zabiegom, które poleciła mi Pani Asia i wykonała SCM estetic jest dużo lepiej. Bardzo dziękuję,