lekarz Joanna Pawełek-Kustosz

Jak najbardziej mogę polecić . Byłam u Pani doktor na rutynowym badaniu kontrolnym i dobraniu antykoncepcji . Wizyta bez nerwów , w przyjaznej atmosferze

Byłam u Pani doktor Kustosz pierwszy raz i na pewno nie ostatni . Jestem pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pani doktor , a przede wszystkim haryzmy i podejścia do pacjentek . Przedstawiła kilka rozwiązań mojego problemu , dokładnie tłumacząc każdy z nich co nie zdarza się tak często u lekarzy . Wizyta odbyła się bez jakichkolwiek nerwów czy stresu . Naprawdę polecam!

Bardzo polecam Panią doktor zarówno do prowadzenia ciąży jak i do wizyt profilaktycznych . Przesympatyczna lekarka , bardzo delikatna , widać że zna się na rzeczy . Prowadziła moją drugą ciąże , żałuje że niw trafiłam na nią wcześniej . Nawet po godzinach pracy służy pomocą telefoniczną, dla mnie jako ciężarnej było to ogromnie ważne . Dzięki niej synek urodził się cały i zdrowy . Serdecznie polecam

Przesympatyczna lekarka , bardzo delikatna , widać że zna się na rzeczy .
Serdecznie polecam

Bardzo polecam Panią doktor . Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, lekarka dba o komfort pacjentki , tłumaczy wszystko dokładnie i z cierpliwością

Super Pani doktor , niezwykle miła i profesjonalna, bardzo polecam ... Trafiłam do niej z polecenia koleżanki , pomogła mi z dosyć krępującym kobiecym problemem… Napewno wrócę na wizytę kontrolną do Pani dr. Kustosz Pawełek

Polecam Panią doktor zarówno na wizyty kontrolne jak i na prowadzenie ciąży ;) Wizyty przebiegają w luźnej atmosferze , Pani doktor dba o komfort pacjentki , jest bardzo delikatna , odpowiada wyczerpująco na pytania a nawet zapisze jak jest potrzeba ;) W ciąży czułam się zaopiekowana do samego rozwiązania..

Jestem bardzo wdzieczna pani doktor za wyleczenie mnie z moich dolegliwosci . Byłam u wielu lekarzy aż trafiłam do p. Doktor Pawełek-Kustosz , która jest profesjonalistką w swoim fachu . W czasie leczenia byłam z nią w stałym kontakcie , w trakcie wizyt poświęcała mi wystarczająco dużo czasu . Pani doktor korzysta z nowoczesnych metod leczenia . Jestem bardzo zadowolona . Polecam w 100% !!!!!

Cudowna pani doktor, bardzo delikatna, cierpliwa i mila. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam w 100%