Joanna Pawlik

Specjalista internista, kardiolog

Joanna Pawlik

Specjalista internista, kardiolog

Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Bydgoszczy w 2001roku. Od 2002 roku związana jestem zawodowo z Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie pracuję jako starszy asystent. Uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w 2009 roku oraz kardiologii w 2014 roku. Zajmuję się leczeniem chorób układu krążenia, w szczególności niewydolności serca, choroby wieńcowej i zaburzeń rytmu serca. Przeprowadz...

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!

Nigdy nie czułam że straciłam czas na wizytę - doktor poświęca się w pełni pacjentom i ich problemom. Duży +

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Wciąż poszukujesz "Internista Elbląg"?

Elbląg

NZOZ "Twoje Zdrowie"
14-300 Morąg
ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6
Wojewódzki Szpital Zespolony