lekarz Joanna Pawlik

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!

Bardzo dobry lekarz. Fantastyczne podejście do małych pacjentów i do rodziców, wszystko wyjaśnia, tłumaczy, zna się na tym, co robi. Od 5 lat leczę u niej dwójkę moich dzieci i jestem bardzo zadowolona. Polecam Panią doktor.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca odpowiednią ilość czasu, rozwiewa wszelkie wątpliwości, miła, godna polecenia.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze wysłucha, porozmawia i poradzi. Wiem, że mój syn trafił pod opiekę dobrego lekarza ale i wspaniałego człowieka.

W przeciwieństwie do innych lekarzy pyta o różne rzeczy, interesuje się dzieckiem, chce pomóc. Mi uświadomiła jak ważna jest profilaktyka i hartowanie dziecka- naprawdę przestało chorować.Dzięki.

bardzo dobry lekarz 100 procent zaufania polecam P DOKTOR TYLKO TRUDNO SIE DO NIEJ DOSTAC TRZEBA B RANO nie dziwie sie takich lekarzy jest baaaardzo malo

jest super, poprowadzila chorobe mojego synka a wiele lekarzy w szpitalach nie mogli sobie dac rady, dziecko po 3 dniach bylo juz zdrowe :)

Dr. Joanna Pawlik naprawdę zna sie na swojej pracy! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a podanie antybiotyku to dla niej ostateczność. Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak właśnie do Pani Dr.. Polecam w 100%!

Wierzę, że naprawdę zależy Jej na zdrowiu moich dzieci, poza leczeniem często stosuje profilaktykę szeroko pojętą. Dzieci ja bardzo lubią i słuchaja.

Pani dr opiekuje się 2 moich dzieci od 6 lat. Miła, konkretna i kompetentna. Wysłucha dylematów matki, doradzi, uspokoi.Antybiotyk to ostateczność. Uważam że ma bardzo zdrowe podejście :) Dla dzieciaków wizyta to czysta przyjemność. Dodatkowy plus (dla przychodni) to umawianie się na konkretną godzinę na wizytę - brak kolejek, długiego oczekiwania w poczekalni z innymi chorymi, szybko miło i przyjemnie :)