lek. med. Joanna Pawliklek. med. Joanna Pawlik - zdjęcie profilowe

Joanna Pawlik

Specjalista internista, kardiolog

Joanna Pawlik

Specjalista internista, kardiolog

Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Bydgoszczy w 2001roku. Od 2002 roku związana jestem zawodowo z Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie pracuję jako starszy asystent. Uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w 2009 roku oraz kardiologii w 2014 roku. Zajmuję się leczeniem chorób układu krążenia, w szczególności niewydolności serca, choroby wieńcowej i zaburzeń rytmu serca. Przeprowadzam kwalifikacje do wszczepiania urządzeń do stymulacji serca, implantuję stymulatory serca, kontroluję stymulatory serca i kardiowertery-defibrylatory. Należę do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Doskonalę swoje umiejętności w zakresie kardiologii i elektroterapii. Uczestniczę w licznych kongresach i kursach kardiologicznych.

Znajomość języków obcych:
- język angielski,
- język niemiecki

Wykonywane badania:
- badanie EKG,
- badania holterowskie EKG i holter ciśnieniowy,
- próby wysiłkowe,
- kontrola urządzeń typu stymulatory serca i ICD

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!

Nigdy nie czułam że straciłam czas na wizytę - doktor poświęca się w pełni pacjentom i ich problemom. Duży +

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)