Pani Joanna jest jedyna w swoim rodzaju nauczyła mojego synka od podstaw rozmawiac nie umial powiedzieć nawet mama ani brum brum sami sobie niedawaliśmy rady syn sie denerwował dopiero pani Asia wytłumaczyła nam dlaczego tak sie dzieje uczyła nas jak podejść do dziecka zainteresować i jakie ćwiczenia są odpowiednie przychodziła do nas raz w tygodniu wkładała w to całe swoje serce a czas poświecony mojemu synowi był w 100% pani Asia robi to co lubi i jest bardzo sympatyczna i szczera osoba jeszcze raz dziekujemy a Szymonek pozdrawia

Ja miałam przyjemność z p. Asią w "Nadziei". Przesympatyczna osoba, z każdym pacjentem - czy starym, czy młodym - wita się z takim entuzjazmem jakby to był dawno niewidziany dobry znajomy.

NIENAWIDZĘ JEJ UCZY MNIE POLSKIEGO MIALA BYC WOLNA LEKCJA A TU CO????/ WESZLA DO KLASY Z TYM SWOIM SZELMOWSKIM USMIESZKIEM KURKA I MOWI ZE DZISIAJ KRZYZOWKI!! CZAICIE??? I TO JESZCZE NA OCENE I MOZNA BYLO 1 ZA TO DOSTAC JAK MIKOLAJ KOLTUN I MICHALINA GRZELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKZE NA STOS Z NIA I NIECH ZGINIE W MECZARNIACH. PS. WIEM ZE JESTES SZMATĄ PANA DĘBSKIEGO

Pani Joanna przyjeżdżała do nas kiedy mieszkała jeszcze w Krośnie. Wspaniała osoba, bardzo zaangażowana w swoją pracę i z dużym podejściem do "zbuntowanych" dzieci ;). Teraz potrzebuję logopedy dla młodszego dziecka i bardzo żałuję, że Pani Joanna jest tak daleko.

Pani Joanna przyjeżdżała do nas kiedy mieszkała jeszcze w Krośnie.

Gorąco polecam P.Asię. Doskonały, młody lelarz. Świetne, nowoczesne podejście do pacjentów w każdym wieku.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Nowa Sól"?

Nadzieja Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Nowa Sól