lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

Wszystkie cechy,które powinny określać lekarza dla człowieka: Pani dr. Joanna Pelak posiada.Jest nie tylko lekarzem godnym zaufania, to jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą.Jestem pacjentem Pani doktor i ciesze się ,że mam przyjemność nim być,bo naprawdę potrafi swą pracą i zaangażowaniem sprawić,że poczułem się bezpiecznym .Czasami jest tak,że może nam zabraknąć słów,które w dostateczny sposób wyraziłyby moją opinię....w pozytywnym tego słowa znaczeniu,wszystko jest na tak!!!dziękuję Pani Joannie,dziękuję że jest moim lekarzem.