lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz) - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Ortodonta

Jestem lekarzem dentystą z ponad 15-letnim doświadczeniem klinicznym, certyfikowanym specjalistą Systemu Invisalign®. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych oraz stomatologią wysokoestetyczną.
Pomogę Ci wyczarować Twój wymarzony uśmiech :)
W bardzo krótkim czasie (zaledwie kilku miesięcy), jestem w stanie ustawić Twoje zęby w prawidłowej pozycji, a następnie odbudować ich kształt, stosując nowoczesne i bezpieczne (mikroinwazyjne) rozwiązania.

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.

Cierpliwa, spokojna i kompetentna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile potrzebuje. Bardzo delikatnie leczy dzieci, bez żadnego strachu czy bólu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. K.J.

K.J.

Polecam!!! Ja w życiu miałem pecha do stomatologów, ale dzięki Pani doktor znowu wraca mi wiara w lekarzy. Bardzo miła i wykonująca swoją pracę bez cienia rutyny. To wielka zaleta!

Leczy się u pani Joasi mój trzy letni synek i jestem z tej opieki bardzo zadowolona

Doktor zwróciła uwagę na moje problemy zdrowotne o których nikt z lekarzy mi wcześniej nie powiedział.