lek. dent. Joanna Petrenko

Pani Petrenko jest ekspertem w czyszczeniu kieszeni z pieniędzy. Leczenie kanałowe rozwleczone na 4 wizyty. Każda z nich to koszt niecałego 1000 zł. Warto opisać chytry sposób leczenia zębów przez Panią Petrenko. Podczas leczenia jednej sprawy otwiera drugą sprawę i w ten sposób zmusza Cię do kolejnej wizyty w niedalekim terminie. Znam osobę, którą Pani zgoliła na 20 000 zł na leczeniu zębów po czym trzeba było wstawić implanty

Połączenie pełnego profesjonalizmu z niezwykle serdeczną osobowością, znakomitym podejściem do pacjenta. Jesli można marzyć o takich cechach lekarza to ma je właśnie Pani Doktor. Gorąco polecam. Leczę się u Pani Doktor od pół roku. Pełne zaufanie i radość, że po wielu latach różnych stomatologicznych doświadczeń miałam szczęśćie trafić do Pani Doktor.

Bardzo dobry fachowiec, dokładna, dbająca o komfort pacjenta, znieczula fantastycznie, zero bólu, jestem pod Jej opieka od kilku lat, gorąco polecam.

Cudowna miła opiekuńcza czarująca i piękna Pani Doktor Kultura profesjonalizm ciepło. Fachowość poparta doświadczeniem i talentem. Nieprzeciętna uroda i powab.

Cudowna miła opiekuńcza czarująca i piękna Pani Doktor
Kultura profesjonalizm ciepło.
Fachowość poparta doświadczeniem i talentem.
Nieprzeciętna uroda i powab.