dr Joanna Piechota

Ginekolog

Cudowna Pani Doktor , wszystko wytłumaczy fachowo , pokieruje gdzie trzeba . Dzięki niej mam cudowne zdrowe dziecko.

Bardzo trudno znaleźć dobrego gineko. Całe szczęście, że z ciążą trafiłam do doktor Piechoty, bo to osoba z dużą wiedzą, rzeczowo tłumacząca niejasności, których w tym stanie mam pełno.

Byłam u dr Joanny Piechoty w piątek ( 09.10.2015) Super podejście do pacjenta, miła, konkretna, naprawdę lekarz godny polecenia.

Najlepiszy ginekolog jakiego znam. Dba o pacjenta, zleca badania. Ma ludzkie podejście. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo nie miła, trafilam na nią na izbie przyjec w szpitalu na Karowej. Przyjmowala tak jak by byla tam za kare, brak dobrego podejscia do pacjenta. Tacy lekarze nie powinni pracowac w szpitalu.

Bardzo nie miła, trafilam na nią na izbie przyjec w szpitalu na Karowej.