lekarz Joanna Podciechowska

Internista

1,5

Lekarz fatalny - szkoda czasu. Nie słucha pacjenta i jego objawów, uważa że wie lepiej, ironizuje każdą wypowiedzianą objawę, głucha na prośby skierowania na badania krwi, do tego do diagnozy nie wpisuje wymienionych objawów - powiększone więzły, stan infekcji utrzymujący się od dwóch miesięcy, niewyleczone zapalenie oskrzeli, nadmierna senność i problem z hormonami został opisany w diagnozie jako „złe samopoczucie i zmęczenie”. Ta Pani więcej nie powinna zostać dopuszczona do jakiegokolwiek pacjenta.

Ta Pani więcej nie powinna zostać dopuszczona do jakiegokolwiek pacjenta.

Nie polecam tej lekarki. Absolutny brak profesjonalizmu zawodowego. Spóźniła się 5 minut na umówioną wizytę. Z uwagi na problemy z rezerwacją wizyty online, moja konsultacja została odwołana. Prosiłam Panią dr aby mnie przyjęła między pacjentami. Niestety - zero empatii! Obruszona powiedziała, że jest spóźniona a ja jej przeszkadzam. Zabawne - chyba sama zapomniała, że spóźniła się do pracy. Jeśli szukacie profesjonalnej porady, zainteresowania i fachowej pomocy - z pewnością nie ta lekarka! Obniża poziom Medicoveru.