lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

Ja jestem bardzo zadowolony z pani doktor. bardzo mnie pomogła i zawsze znalazła czas na konsultacje.Odczuwam poprawę zdrowia, ale zdaję sobie sprawę ,że może nastąpić nawrót mojej choroby. dlatego jak zajdzie potrzeba znowu zwrócę się do pani doktor.Teraz już ponad rok czuję się bardzo dobrze.

U Pani doktor leczę się już 9 lat. Spotykałam na swojej drodze innych lekarzy. Ale to nie było to. Pani doktor jest wspaniałą osobą i specjalistą w swoim fachu. Polecam.

A jestem bardzo zadowolony z leczenia pani doktor. Czas leczenia 3 miesiące. Mija drugi rok i nie mam nawrotów choroby.Podczas leczenia pani doktor wykryła równiez inne schorzenie i skierowała mnie do odpowidniego specjalisty. Dzięki temu w porę wykryto chorobę!Jestem bardzo zadowolony i polecam panią doktor innym.

Uważam, że p. dr Pokraśniewicz jest świetnym lekarzem. Byłam u kilku psychiatrów, zmieniałam lekarzy, aż w końcu natrafiłam na dr Pokraśniewicz, która nareszcie rozumie mnie, moje cierpienie i moją chorobę. Żaden lekarz nie chciał zrozumieć mojej choroby, tylko dr Pokraśniewicz zrozumiała mnie naprawde, wzbudza zaufanie, mogę się przed nią otworzyć, jest uprzejma. Wiem, że potrafi mi pomóc, z każdym miesiącem jest coraz lepiej, wspaniale mi dobiera leki, po których się dobrze czuję. Wspaniała doktor. Tylko ONA MNIE ROZUMIE. Potrafi wczuć się w sytuację pacjenta. Jedyna taka doktor. Szukać drugiej takiej doktor ze świecą.

zdania wśród wszystkich którzy dr ocenili są podzielone , ona nie ma się podobać tylko pomagać -a tak chyba jest skoro tyle osób do niej chodzi - z wyrazami szacunku pacjent

Pomogła mojej rodzinie w bardzo trudnym okresie, gdzie sytuacja wydawała się być beznadziejna. Polecamy

Naprawdę Pani Doktor to wspaniały specjalista. Wydaję mi się, że jest Ona najlepszym psychiatrą w Ostrołęce. Polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz. W pełni spełnia oczekiwania pacjenta. Gorąco polecam!

Pani Doktor leczy moją siostrę z silnej depresji maniakalnej. Gdyby nie ona nie dalibyśmy sobie rady. Jest najlepszym lekarzem w Ostrołęce, świadczy o tym chociażby fakt iż można zadzwonić do niej nawet w święta. Polecam każdemu.

Pani doktor pomaga mojej mamie. Mogę powiedzieć, że uratowała jej życie bo wyprowadziła ją z ciężkiej depresji. można na nią liczyć kiedy tylko jest potrzeba. Ja oceniam panią doktor nie tylko na 5 ale na 6