lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

Dzięki Pani Doktor funkcjonuję od długich już lat bez żadnych problemów. Potrafi w sposób optymalny dokonać wyboru odpowiedniego zastawu leków, które ani nie zakłócają ani nie blokują aktywności. Stałem się człowiekiem zrównoważonym, opanowanym i optymistycznie postrzegającym otaczającą mnie rzeczywistość oraz przyszłość. Nie widzę potrzeby dokonywania żadnych zmian w moim życiu i jestem w pełni przekonany, że jest to zasługa terapii Pani Doktor.

Pani dr Pokraśniewicz jest naprawdę dobrym lekarzem ona jedyna naprawdę wyjaśniła mi co mi dolega i dobrała odpowiednie leki leczę się u niej już prawie rok i nie narzekam. Naprawdę polecam

Naprawdę polecam

Pani Pokraśniewicz jest moim zdaniem jednym z lepszych psychiatrów w okolicy, mojego męża leczyło 4 lekarzy ostatni z nich skierował go do szpitala psychiatrycznego co jeszcze pogłębiło chorobę, po 2 latach takiego chodzenia od lekarza do lekarza - żaden nie umiał powiedzieć co jemu tak naprawdę dolega mąż już nawet z domu nie wychodził i 4 lata temu trafiliśmy do pani Pokraśniewicz która po 2 wizytach trafnie oceniła chorobę podała leki i już po 3 miesiącach było widać diametralną poprawę. Teraz mąż uczęszcza do Niej kontrolnie co 4 miesiące i już nie ma nawrotów choroby. Wiadomo że choroby psychiczne są najtrudniejsze do zdiagnozowania i tym bardziej do leczenia Także tym bardziej polecam bardzo Panią doktor

gorąco polecam panią dr. leczę sie już trochę u niej i poznałam ją . jak się przyjdzie do poradni to najpierw miło się jest obsłużonym w rejestracji- panie rejestratorki przemiłe uprzejme i bardzo pomoce a w gabinecie dr . wysłucha zastanowi się i pomoże. i zawsze pomoże nawet przez rozmowe telefoniczną . polecam tym co mają problem ze sobą lub kimś bliskim .

Pani doktor Pokraśniewicz jest jedną i jedyną lekarką która pomaga mi w trudnych chwilach. To Ona stara się poświęcić mi czas wysłuchać doradzić wypisać odpowiednie leki przeważnie bezpłatne. stara się abym nie była już w szpitalach psychiatrycznych mam długą ich historię pobytów. nie zamienię JEJ na żadnego lekarza mimo że podróż zajmuje mi do NIEJ cały dzień.

Uważam, że p. dr Pokraśniewicz jest świetnym lekarzem. Byłam u kilku psychiatrów, zmieniałam lekarzy, aż w końcu natrafiłam na dr Pokraśniewicz, która nareszcie rozumie mnie, moje cierpienie i moją chorobę. Żaden lekarz nie chciał zrozumieć mojej choroby, tylko dr Pokraśniewicz zrozumiała mnie naprawde, wzbudza zaufanie, mogę się przed nią otworzyć, jest uprzejma. Wiem, że potrafi mi pomóc, z każdym miesiącem jest coraz lepiej, wspaniale mi dobiera leki, po których się dobrze czuję. Wspaniała doktor. Tylko ONA MNIE ROZUMIE. Potrafi wczuć się w sytuację pacjenta. Jedyna taka doktor. Szukać drugiej takiej doktor ze świecą.

Ja również byłam pacjentką dr Pokraśniewicz i choć pomogła mi najtrudniejszym momencie mojej depresji, robiła wszystko bym nie odstawiła leków, wizyty były coraz częstsze, a pieniądze wpływały do Pani doktor. Znam kilka osób, które nadal uczęszczają na wizyty do w/w, widzę jak bardzo uzależniła ich od swojej osoby, kieruje ich życiem, a oni robią wszystko co zdaniem Pani doktor jest słuszne. Dr Pokraśniewicz na pewno pomogła wielu osobom, w tym mi, jednak ciężko jest przerwać leczenie u niej, gdyż ciągle wynajduje nowe leki, choroby itp. Ludzie leczą się u niej przez wiele lat, jednak celem terapii (nie tylko lekowej) jest zmiana trudnej sytuacji pacjenta a nie tkwienie w niej do końca życia.

Ja jestem bardzo zadowolony z pani doktor. bardzo mnie pomogła i zawsze znalazła czas na konsultacje.Odczuwam poprawę zdrowia, ale zdaję sobie sprawę ,że może nastąpić nawrót mojej choroby. dlatego jak zajdzie potrzeba znowu zwrócę się do pani doktor.Teraz już ponad rok czuję się bardzo dobrze.

jestem zadowolona z leczenie pani doktor. Odbyłam 3 wizyty. pierwsza trwała 65 min. Następne po ok 15-20 min. Odczuwam całkowitą poprawę mego zdrowia , ale za jakiś czas pojawię się jeszcze na wizycie kontrolnej.Pani doktor była życzliwa i kompetentna. zdecydowanie polecam innym.

Pani doktor jest super wyjaśni chorobę porozmawia na każdy temat jest kompetentna nie da jej się zastąpić