lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

Dogodne terminy wizyt, Pani Pokraśniewicz dobrała właściwe leki. Od rozpoczęcia leczenia moje życie się znacznie poprawiło.

Moim zdaniem dr. Pokraśniewicz jest dobrym lekarzem. Leczę się u niej ponad 10 lat. Wczuwa się moim zdaniem w sytuację pacjenta i potrafi dobrać odpowiednie leki, czasami zmienić lek gdy nie działa odpowiednio. Ogólnie polecam Panią Doktor.

Dzięki Pani Doktor funkcjonuję od długich już lat bez żadnych problemów. Potrafi w sposób optymalny dokonać wyboru odpowiedniego zastawu leków, które ani nie zakłócają ani nie blokują aktywności. Stałem się człowiekiem zrównoważonym, opanowanym i optymistycznie postrzegającym otaczającą mnie rzeczywistość oraz przyszłość. Nie widzę potrzeby dokonywania żadnych zmian w moim życiu i jestem w pełni przekonany, że jest to zasługa terapii Pani Doktor.

Pani dr Pokraśniewicz jest naprawdę dobrym lekarzem ona jedyna naprawdę wyjaśniła mi co mi dolega i dobrała odpowiednie leki leczę się u niej już prawie rok i nie narzekam. Naprawdę polecam

Naprawdę polecam

Pani doktor Pokraśniewicz jest jedną i jedyną lekarką która pomaga mi w trudnych chwilach. To Ona stara się poświęcić mi czas wysłuchać doradzić wypisać odpowiednie leki przeważnie bezpłatne. stara się abym nie była już w szpitalach psychiatrycznych mam długą ich historię pobytów. nie zamienię JEJ na żadnego lekarza mimo że podróż zajmuje mi do NIEJ cały dzień.

Pani doktor jest super wyjaśni chorobę porozmawia na każdy temat jest kompetentna nie da jej się zastąpić

gorąco polecam panią dr. leczę sie już trochę u niej i poznałam ją . jak się przyjdzie do poradni to najpierw miło się jest obsłużonym w rejestracji- panie rejestratorki przemiłe uprzejme i bardzo pomoce a w gabinecie dr . wysłucha zastanowi się i pomoże. i zawsze pomoże nawet przez rozmowe telefoniczną . polecam tym co mają problem ze sobą lub kimś bliskim .

Nie szukajcie lepszego psychiatry, bo takiego po prostu nie ma

Nie szukajcie lepszego psychiatry, bo takiego po prostu nie ma

Pani Pokraśniewicz jest moim zdaniem jednym z lepszych psychiatrów w okolicy, mojego męża leczyło 4 lekarzy ostatni z nich skierował go do szpitala psychiatrycznego co jeszcze pogłębiło chorobę, po 2 latach takiego chodzenia od lekarza do lekarza - żaden nie umiał powiedzieć co jemu tak naprawdę dolega mąż już nawet z domu nie wychodził i 4 lata temu trafiliśmy do pani Pokraśniewicz która po 2 wizytach trafnie oceniła chorobę podała leki i już po 3 miesiącach było widać diametralną poprawę. Teraz mąż uczęszcza do Niej kontrolnie co 4 miesiące i już nie ma nawrotów choroby. Wiadomo że choroby psychiczne są najtrudniejsze do zdiagnozowania i tym bardziej do leczenia Także tym bardziej polecam bardzo Panią doktor

jestem zadowolona z leczenie pani doktor. Odbyłam 3 wizyty. pierwsza trwała 65 min. Następne po ok 15-20 min. Odczuwam całkowitą poprawę mego zdrowia , ale za jakiś czas pojawię się jeszcze na wizycie kontrolnej.Pani doktor była życzliwa i kompetentna. zdecydowanie polecam innym.