lekarz Joanna Protrowicz

2,2
2,7
2,9
2,2

Byłam u Pani Piotrowicz kilka razy z czerwonymi plamami na skórze, i nie jestem zadowlona z wizit. Mówiła, ze to uczulenie, miałam robione testy alergiczne i nic duzo leków, maści, tabletek nic nie pomogło. Plamy się nasilały, stwierdziłam że pujde do innego lekarza co inny powie co się okazało nie miałam na nic uczulenia było to spowodowane przez stres wystarczyły jedne tabletki i maść - wszystko znikło i wiecej się nie powtarza...

Poprosiłam o wymaz z rany na palcu bo 2- letni syn miał sączącą się ranę od 6 mies. Owszem dała mi, ale nikt nie mógł mi tego zrealizować, bo wszystkie analityki jakie odwiedziłam "twierdziły" że p. doktor powinna pobrać materiał do badania. Czyli mnie i mojego syna zbyła i olała!

Nie polecam!!, po czterech godzinach oczeiwań dostałam sie do gabinety gdyż Pani Piotrowicz nie umawia pacjentów na godziny. W poczekalni panuje totalne zamieszanie a wizyta jest nieporozunmieniem. Na pytanie co mogło wywolać wysypke odpowioda "nie wiem" na pytanie a co to jest za wysypka pada taka sama odpowiedz! jestem niezadowolona wiem ze wielu osobom pomogła niestety mi nie co najgorsze to zapisane specyfiki koszt 170 zl pogorszyły sprawe. Nie pozostaje nic innego jak udac sie do innego "moze teraz" specjalisty.

Byłem u dr Piotrowicz, polecam wszystkim, miła uśmiechnięta, nie bardzo rozumiałem pierwsze wytłumaczenie problemu ale potem wszystko wyjaśnione ze zrozumieniem, nie sprawiała wrażenia, żeby zbyć pacjenta, czasu poświęciła tyle ile potrzebowałem, od wizyty jest dużo lepiej

Byłem wczoraj u pani Piotrowicz. Bezczelna kobieta robiąca tzw. sztukę. Nawet nie zerknęła na moja skórę tylko od razu wypisała leki na [ponad 150 zł. ŻENADA. Zdecydowanie nie polecam.

Byłem wczoraj u pani Piotrowicz.
Zdecydowanie nie polecam.

joaska jetylko kase drzest oschla ale na prywacie jest ok wtedy jest nawet mila

joaska jetylko kase drzest oschla ale na prywacie jest ok wtedy jest nawet mila

Nie polecam!!Byłam z dwuletnim dzieckiem,poniewaz nie podobały mi się synka paznokcie.Pani doktor stwierdziła,ze to zupełnie nic takiego.Oczywiscie racji nie miała!!Oprócz tego bardzo niesympatyczna,synek płakał,a ona miała minę taką,jakby nas za chwile miała wyprosic z gabinetu!Porażka!!!

Byłam z dwójką dzieci.Bardzo uprzejma i kompetentna,leki przepisane zadziałały w 100%.

Nie jest zbyt wylewna, miła też nie specjalnie, ale kompetentna, ma dobre diagnozy i trafia z lekami prawie zawszeza pierwszym razem.Długie kolejki oczekujących a wizyta błyskawiczna

Lekarka może i kompetentna, jednak, niestey, bez podejścia do pacjenta.. Nieuprzejma, nieżyczliwa, brak zainteresowania pacjentem.