lekarz Joanna Przekwas

Lekarz rodzinny

Cudowny lekarz rodzinny! Bardzo kontaktowa, przyjazna, potrafi słuchać, zawsze wskaże właściwą drogę leczenia, opierając się na diagnostyce; zachęca do korzystania z darmowych badań profilaktycznych (dzięki temu pozbyłam się polipa z jelita grubego) Byłam pacjentką pani doktor przez kilkanaście lat i darzyłam wielkim zaufaniem, ponieważ nigdy się nie zawiodłam, a zgłaszałam rozmaite problemy zdrowotne. Dzisiaj z przykrością przyjęłam wiadomość, że pani Przekwas nie pracuje już w NZOZ Śródmieście... Dziękuję za wszystko Pani Doktor. Taki lekarz rodzinny jak Pani to prawdziwy przyjaciel pacjenta!

Pani doktor jest fantastycznym specjalistą. Nigdy się nie zawiodłam na diagnozie i na leczeniu. Zawsze otwarta i nawet jak ma nawał pracy przyjmie zawsze :-)

Moja wypełniona ankieta mówi sama za siebie. Nie zgadzam sie z inna opinia,ze pani dr wypisuje zwolnienie lek. na prośbę pacjenta. Pacjent mógł zasugerować ale jeśli pani dr uznalaby ze nie jest potrzebne , nie wystawiany. Wiem bo sama. Byłam w takiej sytuacji. Ni prawda jest tez to ze nią w sobie empatii szczególnie dla młodych ludzi. Pani dr ma w sobie dużo ciepła wrodzonego i kulturę osobista. A przy tym szalenie skromna i ciepła. Bez chumorow, traktuje wszystkich jednakowo życzliwie. Lekarz powinien być dla pacjenta wsparciem i przyjacielem. I tak postępuje pani dr. Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i nie pomagał. Umie słuchać. Nie boi sie pytań. Chętnie na nie odpowiada. Dużo zdrowia dla. Pani doktor. Oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor.Dobrze zbada, porozmawia na temat choroby- wytłumaczy. Umie dobrać tanie leki ( nie wciska drogich odpowiedników jak to co niektórzy lekarze mają w tym interes). Jest przedewszystkim LUDZKA i chwała jej za to :)

mieszkam w oddalonej dzielnicy Gdyni.Kiedyś należałam do pani doktor,ale musiałam się przepisać na Oksywie ze względów rodzinnych.Jak tylko sytuacja moja zmieniła się wyprosiłam panią doktor,aby przyjęła mnie powtórnie.I zgodziła się.Bardzo się cieszę,bo mogę zawsze liczyć na pomoc.Jestem bardzo zadowolona,bo doktor słucha o czym się mówi i trafnie wypisuje leki.

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

Super sympatyczna, kompetentna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Bardzo oddana swojej pracy i niesamowicie sympatyczna.

Rzetelna, kompetentna i niesamowicie miła Pani Doktor :)

Rzetelna, kompetentna i niesamowicie miła Pani Doktor :)

fantastyczna pani doktor .odpowiada na kazde pytanie

fantastyczna pani doktor .odpowiada na kazde pytanie

O brak empatii Pani Przekwas nie można posądzać. Bardzo gruntownie i kompleksowo przeprowadza wywiad i badanie. Zawsze bardzo trafnie ocenia sytuację, przepisuje tanie leki, jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Polecam.