lek. dent. Joanna Przybylska

Nie mogę niczego napisać o kompetencjach pani doktor bo wizyta miała charakter adaptacyjny. Niewybredne komentarze i dziwne poczucie humoru od samego początku zniechęciły mnie do kolejnej wizyty.Już na wstępie usłyszałam pytanie dot płaczu mojego niespełna dwuletniego dziecka "czy ono zawsze tak się drze?" hmmmm a na profilu w Denta Care pod zdjęciem pani doktor widnieje napis"lekarz przyjazny dzieciom"??? Było również zapytanie "Jak do nas trafiliście?" Na to ja "przez internet" bo info, ze pani doktor jest taka "przyjazna dzieciom" znalazłam w necie. Na to usłyszałam komentarz "Dzieci leczą przez internet". ...

Było również zapytanie "Jak do nas trafiliście?" Na to ja "przez internet" bo info, ze pani doktor jest taka "przyjazna dzieciom" znalazłam w necie. Na to usłyszałam komentarz "Dzieci leczą przez internet". ??????????????????????????????????????????????????????????
Naprawdę nie wiem jak mam się odnieść do tego idiotycznego komentarza? Szkoda słów. Płaczącemu i wyrywającemu się dziecku świeciła na siłę po rączkach niebieskim światełkiem. Przykro mi to stwierdzić, ale pani doktor brak taktu i podejścia do dzieci.